Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Péter EU képviselő...

Ha Magyar Péter EU képviselő lesz, akkor hogy fog a 2026os választásokra készülni Brüsszelből?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nyilvánvalóan átvágja a birkáit, akik követik. Vagy azzal, hogy a lista élére tette magát, miközben nem akar Brüsszelbe menni. Vagy azzal, hogy csak egy új zsíros állás kellett neki.
ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Ezt már én is felvetettem, mert ha ennyire a haza érdekli, akkor nem zsíros állást keresne, hanem itthon tenne a korrupt fidesz ellen.
ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem egyszer elmondta, hogy bár a lista élén az ő neve fog szerepelni, de nem lesz EP képviselő, hanem marad itthon és építi tovább a pártját.


#1 Attól, hogy más nézeteket vallasz, javaslom, hogy legalább tájékozódj, mielőtt birkázol.

ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
3: Javaslom, olvasd el még egyszer az egész hozzászólást. Átvágás az, ha valaki egy lista élére teteti magát, és nem gondolja komolyan.
ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

#4 Elolvastam és te csak spekuláltál, negatív jelzővel illetve a szimpatizánsait.


Szerintem az a minimum, hogy ha valakit támogatsz, akkor képben legyél vele kapcsolatban. Megnézd a videóit, bejegyzéseit, interjúit, tudjad, hogy milyen elképzelései vannak és mit miért tesz.

Nem vágja át a szavazóit, mert direkt előre elmondta. Aki meg alapból elutasító vele kapcsolatban (ahogyan te is az első kommentedet olvasva) őt úgy se győzné meg és kár vele foglalkoznia, hogy mit gondol róla az illető , mert annyival nem becsüli meg, hogy legalább meghallgassa és anélkül mond ítéletet felette.

ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!