Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyakorikerdesek politika...

A gyakorikerdesek politika kommentelői mindent lefikázó emberek?

Figyelt kérdés
Ha kiírsz egy kérdést Magyar Péterről, válaszok többsége leszólja. Kiírsz egyet Orbánról, válaszok többsége leszólja (jogosan mondjuk). Szóval lehet hogy itt ilyen kilátástalan emberek kommentelnek akik senkit se támogatnak, csak possadnak magukban?

ápr. 17. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet, hogy az általad említett politikusokkal van a baj?


Egyébként az is lehet, hogy mindenki mást támogat, és ezért nem támogatja az általad említetteket. Aki meg őket támogatja, az nem támogat másokat.

ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Te például kit támogatsz? Gyurcsányt, esetleg a kis fidesz mihazánkat?
ápr. 17. 18:59
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem az itteni kommentelők fikázunk le mindent és mindenkit, a magyar politikusaink lettek annyira creditetlenek, hogy automatikusan minuszból indul itt mindenki és, ráadásul, amikor nagyon-nagy szavakat dob be valaki induláskor és nem igazán teljesülnek az igéretek, az semennyire sem tesz valakit hitelesebbé.
ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

#2

Én például az EU-s választásokon DK-t támogatom.


A magyar parlamenti választásokon azt a valódi ellenzéki erőt támogatnám, amit az összes valódi ellenzéki erő támogat.


Aki tíz-egynéhány éven át a a NER kádere volt, és most hirtelen megvilágosodott, ő számomra nem valódi ellenzéki erő.

ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Én mindegyiket fikázom, bevallom, hogy örök elégedetlen, ügyeletes fanyalgó vagyok, olyan típusú szövegekkel engem nem lehet meggyőzni,amiket a politikusaink alkalmaznak. Nyilván nem is a hozzám hasonló embereket akarják meggyőzni,hisz az sok energiabefektetéssel járna és kevés ember értékelné. Valahol megértem őket,mivel ez egy ilyen műfaj, hogy a többséget kell meggyőzni, így leginkább hozzájuk szólnak, én pedig valszeg minden szempontból kisebbségben lennék a véleményemmel,így a parkolópályáról figyelem a történéseket.
ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gyurcsány maga az ellenzék veszte, így gratulálok ahhoz hogy ezt te is átlátod
ápr. 17. 19:06
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy utálom Orbánékat, még nem biztos, hogy támogatom Magyar Pétert. Szerintem pont, hogy támogatandó az, hogy árnyaltan gondolkoznak az emberek.
ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

#9

Megmondom az óvónéninek.

ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

így van. ezt tapasztalom én is.

szokott lenni ilyen utcán kérdeznek embereket videók. pl tavaly aug 20-án megkérdeztek néhány embert mit ünnepelnek ezen a napon és ilyen válaszok jöttek hogy a kenyeret vagy egy másik azt mondta hogy a tűzijátékot.

valószínű ilyen kaliberű emberek kommentelnek itt is. ebből kiindulva meg nem kell csodálkozni.

ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
#12 Valoszinuleg pont kozejuk tartozol.
ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!