Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kapcsolat lehet Magyar...

Milyen kapcsolat lehet Magyar Péter és Bajnai Gordon között?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 07:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%
Tök mindegy. Ha Soros támogatja, akkor is Magyar Péterre szavazok, ez már rég eldöntöttem.
ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
86%
Az is igaz, hogy az, hogy valaki szolgáltatást vesz egy cégtől, nem jelenti azt, hogy az adott dolgon kívül annak a cégnek bármi köze is lenne hozzájuk. Másrészt az is igaz, hogy ezzel feleslegesen nyitottak új támadási felületet maguknak MP-ék, mert borítékolható volt, hogy a hiénaként lesben álló kormánypropaganda rá fog erre repülni, mint tyúk a takonyra. De ha ennél nagyobb hibát nem vétenek a jövőben, ennyivel még nem fogják tudni kivéreztetni szerintem.
ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
31%

22.


Erre nem csak a kormánymédia repül rá, hanem minden értelmes ember, hogy mit keres már megint itt Bajnai Gordon?

Ne kezdd el te is a "há nem vót máskft a zegész országba!!4!4"

ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%

4# hypno...

És mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy azt gondold, hogy ha valakitől jó drágán vásárolok ( más pénzén) szolgáltatást, akkor támogasson engem???

Visszaosztásról hallottál már?

ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
86%

#22: tök lényegtelen az egész téma szerintem.

Érdekes, hogy ha egy ellenzéki politikus amerikai márkájú zokniban van, már habzó szájjal fröcsögtök hogy “merakülföldiérdekeketszolgáljabüdöslipsi”

Orbánék meg teljesen nyíltan vesznek igénybe amerikai tanácsadókat, plusz árusítják ki az országot az orosz meg kínai érdekeknek, azzal meg nincs semmi bajotok.

Arról nem is beszélve, hogy a megafonon keresztül sokmillióval támogatjuk (te is, én is) hetente a gonosz Metát…

ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
89%

"Sok ezer lehetőség közül pont a Datadat?"


Van egy olyan sejtésem, hogy nem sokezres az opció. Másrészt pedig olyan sejtélyes is van, hogy aktív politikai szereplőknek csak korlátozott számú cég hajlandó kezdeményezni, egy ellenzékinek pedig még annál is kevesebb.

ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25%

26.


Persze, szegény gordonkán kívül nem volt más, aki vállalta volna 😂😂😂😂

ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!