Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kapcsolat lehet Magyar...

Milyen kapcsolat lehet Magyar Péter és Bajnai Gordon között?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 07:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
A datadatos cég tűnt fel MP oldalán, az apróbetűs résznél. Hát ez rendkívül kellemetlen.
ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Pontosan nem tudom, de ahol a Datadat feltűnik, ott jó dolgok nem szoktak történni...
ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%

Ezzel buktak le éppen.

Bajnai cége a Datadat volt ami finanszírozta az előző választási kampányban az ellenzéki összefogás dolgait abból a pénzből (is) amit MZP kikotyogott, hogy külföldről kapják. Több milliárd forintnyi pénzből.

A Datatad cég van azon cég hátterében (tulajdonos?) amelyik most Magyar Péter kampányát finanszírozza.

Eddig sem az volt a kérdés igazán, hogy kik állnak Magyar Péter mögött hanem hogy miképpen teszik ezt meg - hát elég ügyetlenül. Tényleg elhiszik a saját propagandájukat arról, hogy a jobboldaliak nem használják az internetet meg tudatlanok. Azt hitték, hogy nem fognak az újságírók utánanézni annak ki van Magyar Péter támogatói mögött vagy nem fog nekik sikerülni két kattintással megtalálni ezt az összefüggést - vagy ennyire ostobák és azt hitték elég jól elrejtették egy másik cég neve mögé aminek a honlapján ott szerepel a Datadat is.

ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 hypno ***** válasza:
76%

#1


Mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki elhiggye, hogy ha vásárolok valakitől valamilyen szolgáltatást, akkor az engem támogat?



Akinek van FB profilja, akkor nyilván az is az USA szekértolója.

Ha Megafon elhirdet 100 millát, akkor nyilván rá kellene repülnie a Lánczi féle gittegeltnek, hiszen ott a kapcsolat az amerikai multival...


Idióták.

ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 hypno ***** válasza:
63%

És azért sokat elmond, hogy egyetlen "újságíró" sem vállalta a saját nevével a MN cikket.


Nyilván mert egyrészt hazug, másrészt gyáva.

ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
A Fidesz meg amerikai kampánytanácsadókat alkalmaz. Ők építették föl számára a Soros kampányt. [link]
ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nyújt sima analitikai szolgáltatást ez a cég?
ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%

"Mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki elhiggye"


Hát mondjuk te pont az vagy, ha nincs ennyi eszed, hogy ha már hősködsz, akkor jó lenne, ha nem bajnai gordontól kérnél szolgáltatást, mert kínos lesz kimagyarázni.

Nem vagyok politikus, de ha indítanék valami független dolgot, eszembe nem jutna Orbán apjával vagy Tiborcczal üzletelni.

ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 hypno ***** válasza:
57%

#8


Jajj, dehogynem jutna eszedbe.


De azt sem tudnád, hogy ki a cég tulajdonosa.

ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%

"Mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki elhiggye, hogy ha vásárolok valakitől valamilyen szolgáltatást, akkor az engem támogat?"

Sok ezer lehetőség közül pont a Datadat?

Én biztos messzire elkerültem volna azt a céget.

ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!