Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A volt feleségem 2 éve elhagyo...

A volt feleségem 2 éve elhagyot. A fiamnak a jővő hónapban lesz az esküvője és nem tudja eldönteni,hogy meghivja vagy nem. Tőlem is megkérdezte de én sem tudom a választ. Amiota elment ez lenne az első találkozás vele. Milyen lenne őt újra látni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 16:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell oda.
2023. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha két éve nem találkozott a fiával, szerintem a fiú ne hívja el az esküvőjére.
2023. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Mivel azon az egy információn kívül, amit írtál, semmit nem tudunk a családotokról, így nem sok mindent tudunk mondani. Én saját véleményékétn azt mondanám, igen, hívjátok meg, végülis szülő a gyereke esküvőjén... ki menjen az esküvőre, ha nem a szülője? Persze csak ha nem kellemetlen senkinek sem, nincs harag, stb.
2023. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
a kérdés: A fiú szívesen látná-e ott vagy sem.
2023. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha a fiad még nem is tudja, de rohadt fájdalmas lenne az a találkozás neki. Nem a saját esküvőjére figyelne, hanem az anyjára koncentrálna. Meg is van az első veszekedése a feleségével.
2023. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Marmint a fiad se talalkozott az anyjaval 2 eve?

Hat akkor en nem hivnam meg, ha a sajat anyam nem kivancsi ram, akkor az eskuvon se legyen.


De ha csak annyi van, hogy te nem talakoztal vele, az mas. Elvalt szulokent ezt a bekat be kell nyelni, hogy a gyerek fontosabb esemenyein valoszinuleg ott lesz az ex.

2023. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Az esküvő egy ünnepély. Ha olyan menne oda, aki ezt elronthatja, akkor nem szabad meghívni. Így is vannak, akik szeretnek keresztbe tenni, akárhogy figyelsz. Én se hívtam meg közeli hozzátartozót pontosan ebből a megfontolásból. Amúgy meg ha nem kíváncsi rátok, akkor jó eséllyel el sem megy. Nem erőltetném.
2023. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk az tényleg nem egyértelmű, hogy a fiad nem találkozott két éve az anyjával, vagy ő igen, csak te nem. Én úgy értettem, hogy a fiad sem találkozott.

Ha a fiaddal normálisan tartotta a kapcsolatot az anyja, akkor természetesen hívja meg.

2023. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt jelen az életében én nem az esküvőn kezdeném el. Ennek nem arról kell szólnia hogy anya és fia újra látják egymást hanem a párról akik egybekötik az életüket.
2023. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%
A fiúnak eszébe jutott az anyja. Hívja meg és meglátjátok, hogy elmegy e vagy sem.
2023. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!