Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borkai most úgy titulálja...

Borkai most úgy titulálja magát mondjuk mint MP,hogy ő megbánva a Fideszes múltját szakított vele vagy,hogy még mindig Fideszes és amúgy a Fideszt képviseli?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 16:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt nem tudom,nem követtem azért kérdezem.
ápr. 19. 16:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő a prostizást képviseli
ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom amik eddig kiderültek a fideszes emberkékről… Borkai legalább a FELNŐTT NŐKET szereti. Ne értsetek félre nincs bajom azzal ha valaki a saját neméhez vonzódik, tegye. De vicces Szájertől, hogy pont ő a meleg aki megírta azt, hogy az anya nő az apa férfi.
ápr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit azért Szájer védelmére kelnék

A szex és a család két külön dolog. Az, hogy valakivel lefekszel még nem jelenti azt, hogy gyereket is akarsz vele közösen nevelni. Szexualitás tekintetében én meglehetősen liberális vagyok, de a család kérdését tekintve ugyanennyire jobboldalinak mondanám magamat. Személy szerint nem érzem problémásnak Szájer ezen dolgait.

tegnap 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 Nem,ha valaki mintaképnek vállalkozik az ne az ereszen meneküljön.
tegnap 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most csak Szájer szexualitásáról és politikai tevékenységéről írtam, a többi más tészta
tegnap 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide Szájer?


Amúgy a jobboldaliaknak belefér a félrekúrás? Ha már család szentsége... Vagy csak a tinifiúkkal kúrás az nem számít?

tegnap 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 Ja,ő a családi szentség mintaképe volt.
tegnap 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!