Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket nem zavarja...

A fideszeseket nem zavarja hogy a Fidesz lenézi a saját szavazóit?

Figyelt kérdés
A Fidesz azt gondolja a szavazóiról hogy bedőlnek a nevetséges kormánypropagandának és még azt gondolja róluk hogy könnyen megvásárolhatóak pár ezer forinttal, pár kiló krumplival vagy 1-2m³ fával

ápr. 22. 10:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem, ezt ti gondoljátok a szavazókról, és ezért nem szavaz rátok a szavazók többsége.
ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%

Ezt a krumplis érvet hallottam már többször, amin ha jól tudom, azt értik, hogy a Fidesz krumplit adott a szavazóknak a szavazatért cserébe.

De van erre bizonyíték?


A városban, ahol élek csak annyit láttam kiplakátolva, hogy valami piacféleséget rendeznek, ott volt a Fidesz logo is. Viszont arra nem emlékszem, hogy ez választási időszakban lett volna.


Szóval? Hol a bizonyíték, hogy pl. a 2022-es választásokon krumplival vették volna meg a szavazatokat?

Mert nekem úgy tűnik, hogy itt összemosnak egy független Fidesz programot a választásokkal.

ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
1-es ha nem nézne le titeket a Fidesz akkor nem költene több milliárdot kormánypropagandára és nem próbálna titeket lefizetni hogy rájuk szavazzatok
ápr. 22. 10:29
 4/27 anonim ***** válasza:
31%

Téged néznek le a kedvenceid mert folyamatosan hazudnak neked.

Viszont azt te el is hiszed, így igazuk lehet.

ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%

Szerinted egy átlag fideszesnek, van annyi agya, hogy felfogja, hogy totál hülyének nézik? Ugyan.


Amúgy a krumpliosztás nem a Fidesz találmánya, ezt annó már Horn Gyuláék is alkalmazták, csak azóta megmaradt ez a népszokás.

ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
2/5 anonim A krumpliosztás egy jelképes dolog. Ebbe beletartozik minden amit szavazatért adnak. Csinálunk egy ingyen gulyáspartit, kis ingyen pénzt, fát, élelmet, stb osztunk, vagy akár biztos közmunkát. Ez így minden pártra igaz, de mivel hatalom, közpénz a fidesznél van, ők ezt erőteljesen tudják csinálni.
ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%

Ezt te gondolod a Fideszről és a szavazóikról...

Én nem gondolom, ahogy megannyi más Fidesz szavazó sem.

Na látod, ezért nem is leszel te sosem Fidesz szavazó 🤔🤣

ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Sokan sokféle okból szavaznak a fideszre. Amíg jobban élünk, én leszarom, milyen plakátok vannak kint.
ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8-as a Fidesz kormány miatt pont hogy egyre rosszabbul élünk
ápr. 22. 11:43
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
9# ez következetes cáfolható gyakorlatilag mindenkinél, legyen pályakezdő, nagycsaládos, orvos, klíma szerelő, fodrász, áruházi pénztáros, vagy nyugdíjas.
ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!