Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire tekinthetőek komolyna...

Mennyire tekinthetőek komolynak Vitézy programtervei?

Figyelt kérdés

Ott van az elektronikus jegyrendszer, az 5-ös metró, fonódó villamos, közpark, közlekedési múzeum stb.


Ezek mind nem valósultak meg, vagy bukott rajtuk a főváros több milliárdot.


Most az hogy fideszes vagy nem, kevésbé számít, de szerintetek ezek a kritikák nem inkább Karácsonynak kedveznek? Nekem Alexandrán meg a Mi Hazánkos jelöltön kívül mindkét személy szimpatikus. De pont emiatt nem tudom komolyan venni Vitézyt, mert már bizonyította, hogy ő sem alkalmasabb.



ápr. 22. 10:55
1 2 3
 1/23 MDaniel98 ***** válasza:
81%
Sztem ő komolyan gondolja a programjait, de a megvalósításuk valószínűségén nem mindig morfondírozik el kellő mértékben.
ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%

Semennyire se.

A Fidesz kézivezérlésű, tehát az van amit ov mond.

Az hogy mit tervez mit akar vitézy kb mellékes.

Pont ezért nem fog győzni se soha.

Mert senki se kér ov diktatúrájából. Köp

ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgták az Orosz nagykövetség nyomására és utána alkalmatlan volt a városvezetés a megvalósítására, hogy pontosabbak legyünk.
ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Jelenleg mind a főváros, mind Magyarország költségvetési helyzete katasztrófális.

Óriási közlekedési projekteket éppen emiatt bártan ígérhet mindenki, mert úgysem fog megvalósulni egyik sem a közeljövőben.

ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

#1

"Sztem ő komolyan gondolja a programjait"

Ez nem jelent semmi. Karácsony is komolyan gondolta az ígéretei nagy részét, mert azért dolgozik rajtuk, de amikor beesik egy covid, meg energiaválság, amire a fidesz még adót is emel, akkor teljesen mindegy, hogy mi volt az eredeti terved, mert a kiadásaid olyan mértékben megnövekedtek, hogy nem fogod tudni megoldani őket.

ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Karácsonynál bárki alkalmasabb.
ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Vitézy programja nagyon jó és hangzatos, de reálisan nézve elég jelentős része a mai politikai és gazdasági környezetben egyszerűen nem megvalósítható.
ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági realitása minimális.
ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
Messze a legkomolyabb az összes jelölt közül. Mondjuk rajta kívül eleve csak Grundtner Andrásnak van programja.
ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

A srác meg fogja csinálni amit ígér. Biztos vagyok benne, majd kiderül. KariGeriékrol viszont kiderült már hogy nem tudják betartani amit ígérnek, tehát hazugok.

Vitézynek jár egy esély, nem bánjuk meg szerintem. Rosszabb tuti nem lehet. :D

ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!