Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz már végre Karácsony...

Mikor lesz már végre Karácsony Gergely (DK) és Vitézy Dávid (LMP) között egy vagy kettő választási vita? Szerinted ki nyerné meg a vitát?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Vitézy Dávid <3
Vitézy Dávid
Karácsony Gergely (a DK jelöltje)
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szandi cicit villant és ezek ketten buknak.
ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Szentkirályi Alexandra
ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Karacsony Gergely a Parbeszed jeloltje. Milyen ertelmetlen ez a kerdes...
ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Tok mindegy. Karacsony eddig mindegyik statisztika szerint vezet. ❤️
ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3


Aha....


[link]

ápr. 23. 00:23
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ajaj, kérdező! Vannak itt gondok!

Ennyire csúsztatni akarsz, vagy ennyire nem értesz a témához, amiben okoskodni próbáltál? Attól, hogy egy párt beáll egy jelölt mögé, még nem lesz a párt embere. Én biztos javasolnám a DK-nak, hogy álljon be a fideszes luvnya mögé, hadd gondolkozzanak a hívek, hogy akkor most mi van. :D


Ha meg csak direkt próbálod Karácsonyt összegyurcsányozni, akkor gondold újra az életed: biztos jó úton haladsz, ha hazugságokat terjesztesz valakiről a neten? Szerinted ha valaki úgy nyer, hogy egy csomó hazugság van a sikere mögött, akkor biztos neki kell ülni abban a székben?


Amúgy a kérdésedre válaszolva szerintem Karácsony nyerné a vitát.

ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Ha meg csak direkt próbálod Karácsonyt összegyurcsányozni, akkor gondold újra az életed: biztos jó úton haladsz, ha hazugságokat terjesztesz valakiről a neten?"


[link]


Nem terjesztek hazugságokat.

ápr. 24. 10:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyakori kérdéseken legalább Vitézy nyerne. :)
ápr. 24. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted. Karácsony előbb volt jelölt, mint hogy a DK beállt volna mögé. Karácsony nem DK-s, ahogy azt te már a kérdésfeltevésedben sugalltad, hanem őt támogatja a DK is. Bármennyire szeretnéd, a két dolog nem ugyanaz, azaz csúsztatsz. Hosszú évek óta az ilyen csúsztatásokkal mocskolnak be embereket. Jön valami egyszerű ember, meglátja a kérdésed, aztán készpénznek veszi, hogy Karácsony Gyurcsány embere.
ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 már ne haragudj, de aki felmegy a vtr.valasztas.hu weboldalra, ugyanezt az információt látja amit írtam.

Akkor írj a weboldal üzemeltetőjének is ha szerinted ez megtévesztő, hamis információ. A hivatalos weboldal szerint DK jelöltje. Most én ezen nem fogok vitázni, hogy szerinted mi. Én próbálok mindig hivatalos információk alapján a kérdéseimet feltenni.


Megjegyzés:

Ezen az oldalon kb. minden Vitézyvel kapcsolatos kérdés alatt megírja valaki, hogy a FIDESZ embere, ők indították. A nagyra tartott Karácsony Gergelynek nyilvánosan is ez a véleménye.

Közben a hivatalos információk szerint az LMP jelöltje. Rájuk szóljál inkább, ne rám, ha ennyire zavarnak a csúsztatások, teóriák.

ápr. 24. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!