Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki fideszes, ő miért szavaz...

Aki fideszes, ő miért szavaz a pártra?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 11:46
A kérdező szavazást indított:
A Fidesz távol tartja Gyurcsányt
Nincs jobb opció náluk
Megvédenek a migránsoktól, háborútól, Brüsszeltől, Sorostól, stb
SZJA mentesség 25 év alatt
Ha nem rájuk szavazok, a településem nem kapna támogatást
Bizonyos érdekek miatt muszáj nekik behúznom az x-et
Orbán Viktor a hősöm
Családtámogatási politika
Mindenhol azt látom, hallom, hogy rajtuk kívül az összes párt csak rosszabb lenne és háborúba sodornának minket
Egyéb, leírom
19 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
41%
Mert pedofilként az egyetlen pedofil pártot támogatom. A fidesznek a gyermek az első.☺️
ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
24%

Eddig mindegyik párt elszólta magát háború vagy gender vagy migráns ügyben.És mindhármat ellenzem.Nem mellesleg nekem anyagilag megéri a fidesz ,nekem jobb az élet mióta vannak én pénzemnél vagyok. Akinek nem jobb, az szavazzon másra, de mivel sokadszorra nyernek nyilvánvaló, hogy jól csinálják.


Ha egy kormány rossz azt leváltják ilyen egyszerű. Ez a kormány meg nem rossz, csak pár dologban nem tökéletes, ami engem meg nem érint és nem is érdekel. Vihar a biliben szintű dolgok, mint ez a felfújt kegyelmi marhaság.

ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
22%
Tulajdonképpen jelenleg minden fideszes érdeke az, hogy Magyar Péterre szavazzon ez EU-parlamenti választáson. Pontosabban a TISZA pártra. Mindenhol máshol mehet a fidesz.
ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
45%
Mert támogatja a pedofilokat
ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
30%
Múlt idő. Hála Istennek. "szavazott"
ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
22%
Azért várnám már a felhájpolt Petinek mi a véleménye háború migráns gender kérdéskörben, de egy gazdasági ellemzést és egy konkrét átfogó gazdasági tervet is elvárnék, ha már akkora nagy arca van és hatalomra akar jutni. Mert eddig csak a lózung ment meg a semmit mondás.
ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
56%
#2 Pedig most kikap. És 26-ban vagy még előtte kormanyváltás lesz
ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
17%

#6 Nem fogsz tőle ilyenekről egyenes véleményt hallani, mert tudja ő is meg a megbízói is, hogy azzal bukna a mutatvány.

Akkor kénytelen lenne ezekben a kérdésekben valamelyik oldal mellé állni.

Vagy ellenzi, akkor a szavazóit elveszti, mert azt mondja amit a fidesz, vagy támogatja, akkor a szavazóit elveszti mert azt mondja amit az ellenzék.

ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, nem bonyolult, ezt mondjuk 14 éve.

A meglévő kínálatból a fidesz nyújtja leginkább azt ami nekem elfogadható, amivel egyet tudok érteni és ami nekem még a családomnak jó.

Ennyi.

Ha lesz jobb akkor arra fogok szavazni és a legtöbb most fideszre szavazó is.

De nincs jobb, még olyan sem akiről feltételezhető lenne, hogy nem lesz biztosan sokkal rosszabb.

ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
43%
7-es biztos vagyok benne hogy 22 elött is pont ezt mondtad vagy ezt is írtad ide és ép egy másik Petit istenítettél :D Utána meg lapítottál mint a lukinyúl.
ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!