Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki fideszes, ő miért szavaz...

Aki fideszes, ő miért szavaz a pártra?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 11:46
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
60%
Rendben van. Én állom a saját nyugdijamat és a saját EÜ ellátásomat is viszont: Többet nem fizetek szja-t, de oepnek, a munkaltató se fizessen utánam járulékot és a boltba se fizetek áfát. És állok magam mindent. Így rendben leszünk?
ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
50%
#41 Ezek csak töredékét teszik ki annak amit az adóból számodra is biztosít az ország.
ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
26%
39, megfejtem a kérdésed. Keress olyan munkát ahol többet adnak, keress másodállást vagy vállalkozz, elöször akár munka mellett. Ha szar a szakmád, nem fizetik meg, ne a kormányt szidd, akkor tanulj ki mást. Állj össze valakivel, két fizetés többet ér.Csökkentsd a havi költésed, szinte mindenki aki csóró, sok olyanra költ ami felesleges, de éves szinten nagyon komoly összeg. Sírásból nem fogsz megélni, tenni kell. Na most újat mondtam?
ápr. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
25%
41 ez akkor működne ha elmennél remetének valahova. Amíg ráteszed a lábad állami aszfaltra, és megvilágít a közvilágítás, addig nem. El kell menni tanyára önellátni, ne legyen a eveden a telek, nulla közmű eszed amit találsz vagy termesztesz és semmit nem venni a boltban többet, így se tb se áfa se szja. Bár a tb elvileg kötelező de behajtani nem tudják mástól sem akinek se tulajdona se jövedelme. Van aki megoldotta ezt is, csak sok lemondással jár.
ápr. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
60%
#43 Nem mondtál semmit. Ha nem lennénk nem lenne étel az asztalodon. Ha mindenki elmenne vagy váltana vége lenne az országnak. Szeretem amit csinálok, de a kormány teljesen kifilézte ezt az ágazatot.
ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
40%
Melyik vagy a földműves vagy a fuvarozó? De lehet egyik sem csak tippeltem. Földművest ismerek egy gépe többet ér mint az egyik lakásom, fuvarozó meg eleve többet keres, ha pl nemzetközibe kamionos, mondjuk a felesége otthon csalja de hát ilyen ez a popszakma. Okés hogy most nem elég a pénz akkor válts, mindig lesz olyan aki elvállalja kevésért a melót, akár mert elég neki, akár mert csak ugródeszka neki az állás. Tekintsd ugródeszkának és menj tovább, egy életed van, a társadalom nem fog megbecsülni, mert nincs is olyan, csak egyének vannak vagy kisebb csoportok, egyéni érdekekkel.
ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
60%
Attól, hogy váltok még nem fog megoldódni a probléma az országban. Állattenyésztésben vagyok. Nézd a Lengyel példát. A kormány rengeteg pénzt invesztál az ágazatban ezzel erősítve a gazdaságot is. Mikor még az EU-ba beléptünk ugyanazona szinten voltunk az agrár ágban a lengyelekkel és mára már 10x jobb a lengyel gazdaság, mint a miénk. Érkezett rengeteg EU-s támogatás, amiket erre az ágazatra kellett volna költeni, de sajnos lenyúlták. Azt is tudom, hogy az oligarchák hogyan szedik szét ezt az ágazatot, megvéve keverőüzemet és egyéb egységeket, amiket szépen kinyírnak. Tapasztalat. Hiába próbálsz bármit állítani ebbe a helyzetbe nem látsz bele, mert nem vagy benne személyesen. Az egyetlen dolgot, amiben Magyarország földrajzilag és gazdaságilag is nagyon jó lenne Europában szépen kinyírják. Ez a Te kormányod. :)
ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

"Legyen mindenki vállalkozó, és ne legyenek alkalmazottak!"


Ilyen egy fideszes amikor az agya 100%-át használja. 😂🤣

ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

A szavazóik:

- Aki dolgos cigány, annak adott perspektívát, mert a rengeteg munkahelyre már őket is simán felveszik

- Aki dologtalan, és bűnözik, annak is enyhe büntetést osztanak, nincsen kemény rendteremtés, ők is oda szavaznak

- 25 éven aluliak adómentesek, többgyerekesek adómentesek, ingyen utazik a nyugdíjas, meg még sokan, akik beleesnek a körbe

- A cigányokat nyomatják kedvezményekkel

- Látszatberuházások sok embert elszédítenek

ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!