Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csökkent le ennyire a...

Miért csökkent le ennyire a Mi Hazánk támogatottsága?

Figyelt kérdés
Nemrég még 10 százalék körül mérték őket, a legutóbbi felmérés szerint viszont csak 3%-ot szereznének, ami nem jelentene számukra bejutást. Miért?

ápr. 24. 21:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Honnan van ez az eredmény?
ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Magyar Péter elszipkázta a szavazóikat. Amúgy azt is kell nézni, ki méri, a Nézőpont utolsó száma 6%, ez reális lehet.
ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyszerűen a Covid tèma elpàrolgàsàval elveszìtettek sok konteòs/oltàsellenes (vagy nevezze mindneki aminek akarja) szavazòt, akik csak emiatt a tèma miatt anno ràjuk szavaztak 2022-ben.
ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Belinkelnél erről valami forrást? Köszi.
ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%
Az EP kapcsàn se nagyon tudnak kampànyolni, mivel szìvük szerint kilèptetnèk az orszàgot, a szavazòikkal együtt. Innentől fogva a szèlsőjobboldali szavazòk többsège sem làtja szerintem èrtelmèt annak hogy ràjuk szavazzanak az EP-n, akkor màr inkàbb szavaznak a Fideszre, abban làtnak erőt az Uniòn belül.
ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
"Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok." Winston Churchill
ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

Van tőlük jobb!

Sokkal jobb...

És azok könyvet sem darálnak!

ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
3-asnak adok igazat. A covid idején futott nagyot a párt, meglovagolta a témát. Covid lecsengett, keveseket érdekel ez. Plusz ott volt az a faktor, hogy se Orbán, se Gyurcsány (ezzel is kampányoltak), de ezt meg már Magyar Péter is viszi. Szerintem nem meglepő, ha sokan elpártoltak tőlük
ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%

Az a 10% erősen túl volt becsülve. Életembe nem találkoztam még mihaszna szimpatizánssal. Nyilván lehet mondani hogy nem vagyok mérvadó, de 10% azt jelenti minden 10. ember a mihasznákat élteti. Az hogy soha nem találkozol ilyennel mégis ennyire fel van értékelve az lehetetlen. 3% talán reális.


[link]


Itt álltak elvileg 10%-on, ennyi ember még egy Magyar Munkáspárt felvonuláson is van (SŐT!) Elképzelni nem tudom hol lehetnek azok a mihasznákosok hogy ember nem látja őket soha.

ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sok szavazójuk protest szavazó volt, nem elszánt hívek
ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!