Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet érteni Bayer Zsolt...

Meg lehet érteni Bayer Zsolt elborzadását, amit a külföldön tapasztalható állapotok miatt érzett?

Figyelt kérdés

[link]


Magyar Péter akart a magára hagyott vidékkel nagyot mondani, de bakot lőtt. Erre írta Bayer azt, hogy "az alábbiakban megnézhetnek öt különböző felvételt az Amerikai Egyesült Államok nagyvárosairól. Uramisten, hát micsoda világ, micsoda társadalom az, amelyik így néz ki s ahol ilyen zombik tengetik nyomorult életüket? Kosz, mocsok, lepusztultság, emberek, akik már nem emberek."


Tizenhét perces videó Philadelphiából: drogosok, szemét, és még több drogos. A felvételen, amely fényes nappal készült, kihívás olyan embert találni, aki nincs valamilyen tudatmódosító-szer hatása alatt. Egy hete került fel a legnagyobb videómegosztóra az a videó, amely tizenhét percben mutatja be, milyen állapotok uralkodnak Philadelphia Kensington nevű városrészében. A szeptember 15-én készült felvételen, amely fényes nappal készült, kihívás olyan embert találni, aki nincs valamilyen tudatmódosító-szer hatása alatt, zombi módjára dülöngélő emberekből azonban nincs hiány. Az utcákon elképesztő mennyiségű szemét látható.


ápr. 25. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ez a "zombi társadalom" küldött embert a Holdra, talált fel kb. mindent az informatika területén az első számítógépről az interneten át az AI-ig, és marad már lassan egy évszázada töretlenül a világ leggazdagabb országa.


Nem állítom, hogy nincsenek gáz dolgok az USÁ-ban, de valamit csak jól csinálnak.


Ellenben itt vagyunk mi, akik egy szaros biodómot sem tudunk befejezni, az állatkertben állatkínzási állapotok között tudjuk csak tartani az elefántot és a medvét, a "két hét alatt rend lesz" ígéret ellenére meg cigánybandák terrorizálják Borsodot.

ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy ezektől a "meg lehet érteni", "egyet lehet érteni" kérdésektől, a Harcosok Klubja, De azért, még férfiak vagyunk jelenete jut eszembe?
ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Amióta a Németországban az újszülötteknél a legkedveltebb fiúnév a Mohamed és variációi lettek, azóta már nem kell semmin sem meglepődni.
ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 A legnépszerűbb német fiú név 2023-ban a Noah volt, de a jobberek úgyis mindig hazudnak, miért pont most ne tennék.
ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mansour ***** válasza:
69%
Persze, minden jóérzésű ember elborzad az ilyen állapotoktól. Én is ugyanúgy felháborítónak tartok nagyjából mindent, amin Bayer Zsolt fel szokott háborodni, bár sokszor már túlspilázza a feháborodást. Viszont azt is felháborítónak tartom ugyanakkor, hogy közben a magyaroszági problémákról mélyen hallgat, minden a hatalomra nézve kicsit is kínos ügy nála tabu. A hatalom kritikátlan kiszolgálójává, első számú szócsövévé vált. Nagyon sajnálom egyébként, mert amúgy nagyon tehetséges ember, kedveltem, és sokáig próbáltam elnézni neki, hogy felvállalta ezt a szerepet. De egy ideje már nem megy, betelt a pohár.
ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem hogy mi köze Magyarnak Philadelphiához?
ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bayer Zsoltnak nem képes igazat mondani, vagy hazudni. Ő mindig azt mondja, amit Orbán hallani akar, tehát felesleges az igazság tartalmát firtatni annak amit mond. Szerintem is sok minden igaz abból, amit Bayer Zsolt mond. Épp csak az a baj, hogy sosem tudhatom, hogy komolyan gondoldja-e, vagy csak Orbán vezérnél akar be vágódni.
ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bajer egy rendszer propagandista, mint mondjuk Adolf Hitler Göebelse. Bármit mond ír, a rendszer szolgálata van hátterében.
ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy Bayer Zsolt miért nem otthon borzong.Ha valahol, akkor Magyarországon egyebet sem lehet.

Persze, értem hogy Bayer egy zsömlét sem tudna Ausztriában tolmàcs nélkül venni,de szörnyülködni azért sikerül neki.

Senkiházi tahó paraszt.

Itt éhen döglene a szittya mentalitással, amivel megverte az ég.

Egyébként rengeteg magyar pont ezért nem tud érvényesülni külföldön.

ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges demagog, nyugatellenes propaganda. Mintha a kommunista diktaturában írták volna, Bajer Zsolt ugyan azt nyomja, mint akkor. A Kádár rendszerben állandóan az "Amerikában verik a négereket" cikkeket írták a Bajer elődjei, bezzeg nálunk micsoda demokrácia van, írták akkoriban.


Ilyet bárhol lehet találni, ha végig mennék az általuk istenített Oroszországon, akkor ott is lehetne találni brutális nyomort, és mindjárt lehetne pár cikket írni, hogy ide tart magyarország is az orosz barátsággal.

ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!