Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Pétert és a pártját...

Magyar Pétert és a pártját (Tisza) mostanra már igazi "szentségtörés" kritizálni és/vagy leszólni a "Gyakori kérdések"-en?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha jogos kritika akkor természetesen helye van.De a propaganda dumák nagyon unalmasak, azoknak nincs helye sehol.
ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Csak fideszes trollnak lenni az. Arról meg mi nem tehetünk hogy a fideszes trolloknak most MP szidása van kiadva ukázba. A legtöbb MPs kérdés jól láhatóan agyhalott fidesz propaganda, nem támogatók írják
ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem szabad itt semmi csúnyát írni szent.M.Péterről, igazat meg felesleges..nem értik meg.
ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Én a szólásszabadság pártján vagyok, részemről lehet és lehessen mindent és mindenkit kritizálni. Aztán a kritikát felőlem ugyanúgy lehurroghatja,lepontozhatja aki akarja, ez is hozzátartozik a véleménynyilvánítás szabadságához. Lényegében mindenki leginkább saját magát minősíti azzal,hogy hogyan reagál a neki nem tetsző véleményekre.
ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

4,

Így igaz!

/3/

ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sokan kritizálják Magyar Pétert, mindkét oldalról.
ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé be vannak sokan vadulva rá, tehát igen. Ő egy új Messiás lenne?
ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Mivel egyre inkább hasonlit egy amolyan belső puccskisérlet és ellenállás első sorára -még tippem is van, hogy ki küldte-, számomra egyre kellemetlenebb, amit csinál. Értem, azon ingert, amit ő most meglovagol és az a legrosszabb ezen, hogy még az inger az jogos, ha nekem van igazam és ő egy hasznos hlye, akit küldtek, akkor még nagyobb apátiába sodorja az országot és ember nem lesz a következő választásnál, akibe megbiznának a választók, ha nincs igazam, akkor pedig azt igérte, hogy, ha bemegy az ügyészségre, másnap lemond a kormány... bement és nem mondott le.

Én sajnos túl negativ vagyok ahhoz, hogy hinni tudjak még ilyen csodákban a magyar politikával kapcsolatban.

ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

7,

MSzMP,MSzP,MpP,MP..😂

ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Bűn keresni benne a szálkát, miközben királyodban (orbán) nem látod a gerendát.
ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!