Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Az olaszoknál a mirelit pizza...

Az olaszoknál a mirelit pizza is szentségtörésnek számít, vagy azt azért megtűrik?

Figyelt kérdés
Az olaszok nagyon ugranak az ananászos pizzára, meg a ketchupos spagettire, (amit egyébként megértek, mert számomra is idegen mindkettő,) de a mirelit pizzát fogyasztókra is ilyen rosszallóan néznek?

2023. okt. 7. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Van mirelit pizza a boltokban.

Két hete voltunk páran hegyet mászni, egyik nap ananászos pizzát evett egyikünk egy egész jó étteremben.

2023. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Nyílván annak, tekintve, hogy egy pizzát pár perc megcsinálni.
2023. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

nem...szerintem ez nagyon klise...

Mi magyarok sem ugrunk a Knorr zacskos gulyas izesitore.

2023. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem a gyorsfagyasztott pizza az mindenhol gáz, pláne Olaszországban.


Persze ettől még lehet kapni, bár nem tudom kinek árulják, mert embert nem láttam még aki vett volna. 😃

2023. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

4-es!

Szerinted mondjuk 20 éve mindig szállítják a fagyasztott pizzákat a boltokba, aztán eldobálják, mert senki nem vesz, de azért újra rendelnek belőle?

Ananászos pizzát is lehet venni, ahogy korábban írtam, ráadásul gluténmentes volt.

Persze van olyan étterem, ahol nincs ananászos, meg az igazi "mélyolasz" valószínűleg nem vesz fagyasztott pizzát sem.

Olyan étteremben is voltam, ahol a barátom kérdezte az olasz ismerősünket, hogy ketchupot lehet-e kérni, az meg ijedten nézett körbe, nem hallották-e meg, mert hogy ki is zavarnak minket onnan, ha ketchupot akar tenni a pizzára. Máshol meg eleve kint volt az asztalon.

2023. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is felháborodok mikor külföldi csinál gulyást és hírből nem az megy bele, meg nem úgy néz ki! Közbe én se biztos hogy az év gulyását produkálom...😂

De hát milyenek az emberek?!

Szeret okoskodni csak azért mert közelebb érzi vagy van kötődése!

2023. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2023. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Én leszarom. Imádom az ananászos pizzát.
2023. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szentségtörés kapni náluk is fagyasztottat.
2023. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!