Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szeretik Vitézy...

Akik nem szeretik Vitézy Dávidot, miért nem?

Figyelt kérdés
Szerintem tényleg tök jó ötletei vannak, a BKK rendészet abszolút kellene, főleg az éjszakai járatokra. Szakmailag rendben van az ember, vezetői tapasztalatai is vannak és normális hangnemet üt meg, nem orbánozik, gyurcsányozik. Karácsony eléggé levitézlett, ráadásul emberileg is elég gáz figura, a miniszterelnök jelöltségért folytatott harcban is komoly kérdőjeleket vetett fel a viselkedése meg amúgy sem értek egyet a politikájával. Szentkirályi meg egy vicc, ezt Fidesz szavazóként mondom.

ápr. 26. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert pedofidesz nyalonc,azért utálják,csak súnyi tetű mód nem fideszesként indult,de mindenki tudja,hogy pedofidesz nyalonc.
ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Azt se tudom ki az
ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Vitézy persze hogy nem Orbánozik,mivel Fidnyák ő is,a gazdáját csak nem fogja szidni,bár ezeknél már az sem fura pl.Magyar Petya.
ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben a fideszes múltja miatt nem szeretik, Karácsony is ezt hozta fel vele szemben. Mondjuk Magyar Péterrel szemben is sokszor előjön ugyanez, de egyik pillanatban előnyként hozzák fel ezt,másikban meg mint hátrány. Hogy az egykori fideszesség mennyire előny vagy hátrány, az majd a választásokon kiderül. Vitézy mindenesetre a közéletet nem annyira követő emberek számára sokszor unalmas,szürke,szakmai dolgokról beszél, és ezért lehet,hogy sokan távol érzik maguktól emiatt, másoknak meg lehet,hogy pont ez a szimpatikus benne.
ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De értelmes, nem hülyeségeket mond és nem is dobál sarat.
ápr. 26. 17:55
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk Vitézy politikája meg Karácsony politikaja között nincs sok különbség olyan értelemben, hogy mindketten egy zöldebb városért küzdenek. Ugyanakkor Vitézy mérnök, addig Karácsony társadalomtudós. Nekem alapból nem kenne bajom Vitézyvel sem, de nagyon isbzavar a fideszes szál, az hogy csak beszél össze vissza, de a pénzügyekhet nem ért. Lásd BKK, ami kis híján csődbe ment miatta. Úgy ígérget basszus mint egy Trump, illetve ebben igaza van Karácsonynak, hogy nem uszítani kell a hajléktalanok ellen hanem mondjuk országos szinten megoldani a helyzetüket. Politikai vénája meg nem nagyon van Vitézynek
ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Dehogynem dobál sarat, csak abban is béna.
ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos fokú távolságtartásom van szemben, nem gyűlöletem. Ellenben az idegesít, hogy leígéri a fél állami költségvetést, miközben ha annyira a szakmaiságra akarja helyezni a hangsúlyt, akkor igazán tartózkodhatna a vágyálmoktól.
ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fideszes, csak neki épp nem a stadion a kattanása, hanem a vidámpark
ápr. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én sem ismerem. Ki ez?
ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!