Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter mikor hagy fel...

Magyar Péter mikor hagy fel végre az üres lózungokkal és tőmondatokkal, és fejti ki érdemben az elképzeléseit és gondolatait a most fennálló belföldi és külföldi körülményekről-állapotokról, és hogy ezeken hogy kíván (ha bizalmat kap) változtatni?

Figyelt kérdés
Csak hogy a magyar választópolgárok ténylegesen tudják majd, mégis kire-mire fognak szavazni júniusban?

ápr. 29. 07:53
1 2
 11/15 D-Mano ***** válasza:
61%

10-es,

én sok Magyar Péter-es, őt támogató videóba belenéztem már. De eddig mindig csak megszokott üres lózungokat hallottam tőle.

Tudnál mondani pár példát, amit ő mondott, és nem üres lózung?

ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan. Ti megint megkajáljátok?

Ugyanaz zajlik, mint 89-ben a kamu rendszerváltáskor, ugyanazoknál a komcsi családoknál marad a hatalom, azért nyomják mindenhol M.P.-t.

Ha változást akartok, azt ti magatok tudjátok megcsinálni, orvosok, jogászok, tanárok, stb... Nem egy kamu messiás.

ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 :D Hiába kiabálsz, nem! A politizálás az nem így működik. Nem azzal van a probléma, hogy egyesek megvannak a maguk buborékában és emiatt nem látják azt, amit te meg igen, hanem az van, hogy valamiben te többet látsz (avagy akarsz látni), mint mások. Nyilvánvalóan létező jelenség az is, akikre te gondolsz, akik egy véleménybuborékban vannak, de szeretnék szólni, ha nem látod be ezen kritika jogosságát, akkor te is abban vagy, csak egy másikban. Rengeteg videót megnéztem tőle, talán eddig az összes országjáráson készült videókat. Nem így politizálunk, hogy kiállunk üres lózungokkal, majd a feltett kérdésekre improvizálunk, így az csinál, aki szeret beszélni és nem tud betelni önmagával, egyúttal ez egy tök jó tréning, trenírozza magát ezzel olyan szituációkra, amibe később könnyedén kerülhet, ha elkell kezdeni érdemben politizálni, harmadrészt a kitartóak (akiknek ennél több kell, mégis valamiért maradnak helyszínen meghallgatni őt, ill. a videót végignézők) körében ezzel egy olyan ívet ad az egésznek, ami a vége felé egyfajta pozitív csalódást okoz a néző/hallgató számára. És nem utolsó sorban így úgy alakíthatja a politikáját, hogy az nem felmutatva van, hogy ez vagyok én ez vagyunk mi, kinek tetszik válassza, hanem azt mutatja csak fel, amiről már biztosan tudja, hogy az ott résztvevők körében az a nyerő válasz. :)

Lényegtelen. Nem akarom Magyar Pétert, mint embert minősíteni, mert nem lényeges, ez egy előre kidolgozott stratégia a részéről és a személyéből fakadóan abszolút hihető, hogy ennyire jól végig gondolja azt, hogy tud hatékonyan meggyőzni, befolyásolni. Mivel nekem nem érdekem az, hogy Magyar Pétert lehúzzam, sem az, hogy felemeljem, így én nem kérem ezt számon rajta, hogy miért nem olyan stratégia mentén dolgozik, ami bár egy minőségi politizálás lenne, azonban tudom róla, hogy kevésbé hatékony, kevésbé működőképes. Nem látok ebben veszélyt egyelőre. Nem tartunk ott értelmi szintben (mélységekről beszélek), ahol egyes országok és nem akarom ezen egyes országokat megnevezni, mert a magyar kb. mindenben kész állást foglalni majd azon összeveszni, úgyhogy nem látom ennek valós veszélyét, ami miatt esetleg támadnom kellene ezt a fickót.

ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem értek egyet. Én ugyan nem vagyok sem orvos sem jogász sőt még tanár sem, csak egy hülye mérnök de valahol, mint értelmiségi, megszólítva érzem magam. Szóval az a nagy helyzet, hogy mi mindig kisebbségben leszünk a plebs-el szemben (a plebs kifejezés nem pejoratív értelemben használt). A választások és a kampány nem nekünk szól, hanem nekik. A nagyobb gond az, hogy amikor választást nyer egy erő, akkor ott az uralkodó értelmiség nem a józan eszét veszi elő és próbál meg kormányozni, hanem kielégíteni igyekszik az elemi, önző vágyait és harácsolásra használja a hozzáférhető erőforrásait.
ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

10:52 Elhiszem, hogy könnyebb félremagyarázni, legyinteni, hogy úgysem sikerül. Csak ez a szolgalelkűség hova vezet ...

Igenis felelős a teljes magyar jobbos, balos értelmiség, hogy ide süllyedt az ország.


Mindenhol létezik korrupció, hazugság, csak nem mindegy, milyen mértékű és fellépnek-e ellene, nem véletlen, hogy vannak egész tűrhetően működő demokráciák, pedig ott is emberek élnek.

ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!