Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon szuverenitás,...

Magyarországon szuverenitás, konzervatívizmus és kereszténység van, amely a hagyományos családmodellt, a nemzet szeretetét és a normalitást támogatja a nyugati liberalizmus, woke/gender propaganda és egyéb borzalmas helyett. Ezzel mi a baj?

Figyelt kérdés
Miért akarja a nyugat az agymenéseit a normális emberekre erőltetni, miért akarja a férfiakból kiölni a férfiasságot és maszkulinitást, asszonyokból a család egybentartását és házban ellátandó feladatok elvégézésének, valamint a gyermekek nemzésének fontosságát?
ápr. 29. 11:37
1 2
 11/15 Mansour ***** válasza:
67%

Semmi baj nem lenne, ha tényleg így lenne. A magyarok többségének értékrendjével egybevágnak ezek a dolgok, ez az alapja a Fidesz sorozatos 2/3-os győzelmének. A baj viszont ott van, hogy a kormány részéről már csak látszatpolitizálás folyik, a kommunikációban folyton ezeket a népszerű témákat nyomatják, a problémákról viszont nem beszélnek. Sem a kereszténység, sem a konzervatív értékek, sem a hazaszeretet terén nem állunk jobban, mint a környező, hasonló múltú országok, sőt, sok tekintetben rosszabbul állunk. A szuverenitásról meg ne is beszéljünk, amit a kormány szuverenitásvédelem címén csinál, annak nem sok köze van az ország, a nemzet szuverenitásához, miközben a gazdaságpolitikában a szuverenitásunkat erősen romboló irányt erőltetik, és a külpolitikában is igencsak aggasztó dolgok vannak a szuverenitásunk tekintetében.

Nyugaton tényleg vannak fura dolgok, a woke-kultúra (amit semmiképp nem neveznék liberalizmusnak) szerintem is egy életidegen, társadalomromboló jelenség, és a térnyerése szerintem is aggasztó. De azzal, hogy a kormánymédiában van naponta 8-10 műsor, ami a nyugati jelnségeken szörnyüködik, nem fogjuk tudni kizárni ezeket, sőt ez kontraproduktív is lehet. A gyerekek, fiatalok az interneten úgyis szembesülnek ezekkel a jelenségekkel, és ha túltoljuk ezek fikázását, az ellentétes hatást is kiválthat, vagy egyszerűen csak felkelti az érdelődést ezek iránt.

Ráadásul a kormánymédia előszeretettel használja ezt a témát arra, hogy meggyőzze az embereket arról, miért csak Fidesz 2/3-dal vannak biztonságban, és hogy elterelje a figyelmet az elhibázott (vagy ne adj Isten tudatosan rossz irányba vitt) gazdaságpolitikájukról, és saját társadalomromboló tevékenységükről.

ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

10# Most költöztem Ausztriába, itt is vasárnap a templomból szépen felöltözött fiatalok, felnőttek, családok jönnek ki.


Magyarország ebben is egy álszent pöcegödör... Amikor húsvétkor voltam misén egerben kb kongott az ürességtől a templom és a résztvevők is mind 70+ emberek voltak.


A fidesz meg erre építi a propagandát...

ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én keresztény vagyok, de a jelenlegi kormány egy szalmaszálat nem mozdít el a kereszténység védelmében vagy terjesztésébe. Sőt: intézkedéseik teljesen szembemennek a kereszténységgel.

A woke meg a többi akármi teljesen marginális problémák. Nem az ezek ellen hirdetett "harctól" lesz egy kormány keresztény. Ezek álproblémák. Míg a korrupció, a belső erkölcstelenség, a hazugság, a jogállam sárbatiprása, emberek erőszakos kilakoltatás ad hoc hozott jogszabályok alapján valós problémák. Egy keresztény országban ilyeneknek tilos lenne előfordulniuk.

ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"normalitás"

Az normalitás, hogy állandóan gyűlölködni kell, állandóan utálni valakit? Az normalitás, hogy miközben stadion épül stadion hátán, több éves kórházi várólisták vannak, a kórházi ellátás színvonala egy rakat sz@r? Akinek ez normalitás van baj a toronyban nem kicsit. Ja és tudom már kívülről, bezzeggyúcsány....mert ugye 14 év után ez is a nagy normalitás része.

ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindig hangosan röhögök amikor egy Fidder, vagy a gazdája keresztény országként jellemzi Magyarországot.


2000-es évek elején az ország 75%-a vallotta kereszténynek magát, 2022-ben már csak 45%. Közben 15% nem vallásos, 40% pedig nem válaszolt. nyilván a 45% nagy része nem hívő, csak megkeresztelték gyerekkorában, de templomot maximum kívülről látott.


Hétvégéken ki megy templomba? Konkrétan senki. Húsvét, Karácsony, bármelyik keresztény ünnep? Az átlag proletárok annak örülnek, hogy munkaszüneti nap és nem kell dolgozniuk.

ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!