Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen a politikai beállítotts...

Milyen a politikai beállítottságod?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok kik válaszolnak itt.

#Kitartóan csak a Fidesz #Kitartóan csak a régi ellenzék (DK, MSZP, LMP) #Mindig más, épp hová sodor az élet #Új pártok (Momentum, Mi Hazánk, MZP) #Magyar Péter, ennyire biztos még senkiben sem voltam
ápr. 29. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Liberális.
ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jóó!
ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
Inkább bal, mint jobb, de magyar emberként egyedül a Mi Hazánk képvisel engem, így rájuk szavazok.
ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Mansour ***** válasza:
48%

Eredetileg leginkább nemzeti radikális voltam, bár nem egészen tipikusan. Aztán egy jó ideig bíztam a Fideszben, mint olyan erőben, ami képes lesz felszámolni a Gyurcsány-korszakot, megoldani a rendszerváltás óta megoldatlan problémákat és végre jó útra terelni az országot. Gyors, látványos sikert nem vártam, de bíztam a lassú javulásban, ezért elég sok "türelmi időt" adtam a Fidesznek. A 10-es évek jó gazdasági környezete, az EU-pénzek beáramlása egy ideig azt a látszatot keltette, hogy a "kisebb" problémák (korrupció, mutyi, a média leuralása) ellenére alapvetően jó irányba haladunk. Aztán lassanként kezdett derengeni, hogy komolyabb gondok, alapvető problémák vannak. 2020 után pedig már teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy az egész rendszer teljesen romlott, a szakszerű kormányzásnak már a látszatát sem tudják fenntartani, és ezt mind erőteljesebb propagandával próbálják palástolni.

Most leginkább a 2RK párt eszmeiségét érzem magamhoz legközelebb állónak, de akár baloldali politikára is vevő lennék, ha lenne Magyarországon hagyományos értelemben vett (és komolyan vehető) baloldali politikai erő.

(Bocs a hosszú válaszért, de úgy gondoltam, érdekes lehet, hogy jutottam el idáig. És még így is nagyon rövidre fogtam...)

ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 DK-s ***** válasza:
66%
Kitartóan csak a régi ellenzék (DK, MSZP, LMP)
ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Komcsi.
ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Waff ***** válasza:
0%
Csak a Fidesz.
máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!