Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan ünnepli Magyarország,...

Hogyan ünnepli Magyarország, hogy 20 éve vagy az EU tagjai?

Figyelt kérdés
Lesznek tüzijátékok? Azt tudom, hogy Karácsony bejelentett rendezvényeket, koncerteket. Az ország többi részén?

ápr. 29. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Jesszusom, mennyi degenerált... nem tudom tényleg mit szólnátok, ha kilépnénk és megint jönnének a ruszkik... biztos sírna mindegyikőtök szája egyből.
ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én remélem csak vicceskednek.
ápr. 29. 20:43
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
egyetlen hasznát említsétek meg csak az eu-nak
ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

"egyetlen hasznát említsétek meg csak az eu-nak"


Szabadon mozoghatsz vállalhatsz bárhol munkát, persze ha alkalmas vagy rá. De te ezek szerint nem vagy. Áruk szabad beáramlása vám nélkül is biztos rossz. Külföldi csomagok vámmentesek, vagy te szeretnél mindenre még plusz %-ot fizetni? Soroljam még...? Elég baj, hogy te magadtól 20 év után nem tudod... Menj Oroszországba lekni, amit annyira visszasirtok, meglátjuk ott boldogulnátok-e...3 nap után szaladnátok vissza az unióba.

ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Viktorta szerintem egy nagy VikTortával, amit Puttyantóval megoszt, amiben rubelt rejtett el, amit a nép adott össze Puttyantót dicsőítve ezzel. Párhuzamba mennek a Mocskosszájú Zsóóóótiék "Nem leszünk gyarmatok"-ot skandálva vonaglani Bp. utcáin.
ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy sírnának. Mehetnének Szibériába havat lapátolni. Gondolom erre vágynak, nem az olasz tengerpartra...tipikus barmok...
ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Ügyesen felmondtátok a kötelező leckét, hogy milyen szabadok vagyunk.

Ahhoz, hogy jól élj, el lehet távozni az országból.

Ez aztán remek, gratulálok!

Gondolom, ti is mentetek Londonba takarítani a mekdonaldzba

ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Van még itt is pár butácska, aki még mindig azt hiszi, hogy vagy oroszokhoz vagy nyugathoz csatlakozunk.

Eszükbe se jut, hogy tán végre itthon kéne jólétet teremteni magunknak, ha nem azok lennének a szemétdomb tetején

ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

#13-:


Szabad mozgás az EU-n belül, útlevél nélkül.

Roaming eltörlése.

Egészségbiztosítás kiterjesztése (tudsz bármelyik EU tagállamban dokihoz menni)

EU-s pályázatok itthoni fejlesztésekre

máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!