Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy Románia...

Hogy lehet az, hogy Románia már minden szempontból megelőzte hazánkat?

Figyelt kérdés

Jártam Nagyváradon, tükörsima utak, infrastruktúra fejlesztés, bérek, minden szempontból lehagytak minket szinte...

[link]


ápr. 30. 13:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
14 év felelős és hozzáértő kormányzás...ja nem
ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekik nincs Orbán Viktoruk, nekünk van.
ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Isten nem bottal ver hanemm Orbánnal.
ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekik jár EU segély nekünk nem. Ők csatlakoztak az EU ügyészséghez.
ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne.
ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy.
ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

10 éve mikor mentem Romániába, azt hittem Afrikába kerültem. Járhatatlan utak, lovas szekerek, volt hogy szamár húzta, sok kéregető, jelzőlámpák nem müködtek megfelelően, stb stb...

Most nemrég voltam Kolozsváron, Nagyváradon és a székelyeknél és leesett az állam.

Végig tükörsima utak, sokkal jobb autók, sok újépitésü ház...

Nagyvárad, Kolozsvár belvárosárol nemis beszélek... Beírjátok a keresőbe hogy Oradea, garantáltan leesik az állatok hogy felvannak restaurálva az épületek...

Ahogy jöttem vissza Romániából egyből megcsapott a szegényszag, végig kátyus utak, főleg keleten Debrecennek Suzuki Swiftek a 90 es évekből. Borzasztó hova süllyedt egy ország, pedig mi is fejlődhettünk volna...

Az árakrol, benzinről nemis beszélek. Minden jóval olcsóbb.

ápr. 30. 13:14
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Nagyfokú eladósodásnövelésből finanszíroznak egy nem fenntartható növekedést. Amúgy az utak nálam is simák.


Amúgy meg ez a mindenben lehagytak inkább egy kamu mítosz:


"„A médiában iszonyatosan tévesen vonták le azt a következtetést, hogy már Románia is megelőzött minket életszínvonalban, arra alapozva, hogy a román egy főre jutó fogyasztás vásárlóerő-paritáson közelebb van az uniós átlaghoz, mint a magyar. A háttérben az bújik meg, hogy a magyar lakosság sokkal többet takarékoskodik” – világított rá interjúnkban a közgazdász.


A MAGYAR HÁZTARTÁSOK PÉNZÜGYI VAGYONA TÖBBSZÖRÖSE A ROMÁNOKÉNAK."


[link]

ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Dicső dákok népe
ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Többet takarékoskodik mert az összes pénz egy vékony rétegnél van. Egy milliárdos sem tud annyit megenni mint 20 másik ember...
ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!