Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Facebook engedélyez pénzbeli...

A Facebook engedélyez pénzbeli nyereményjátékokat? Ha igen akkor ez Magyarország és térségében (Románia, Szlovákia, Szerbia stb) mennyire szabályos adózási meg egyéb szempontból?

Figyelt kérdés
Szeretnék likeokon alapuló szépségversenyeket hirdetni, és a nyertesnek adni pl 20000 forintot. A nyereményt skrill, paypal, banki átutalás formájában adnám át. Lenne külön weboldala is az eseményeknek. Ez legális? Ahogy én utánanéztem nemnagyon láttam hasonlót, csak ajándékutalványokat és tárgyakat osztogatnak. Ha valaki tud erre vonatkozó hosszabb leírást Magyarországon vagy EU-n belül (magyar vagy angol nyelven), azt is megköszönném, de a legjobb az lenne, ha valaki hozzáértő leírná tömören ide a lényeget. Köszönöm a segítséget előre is!

2014. okt. 3. 17:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!