Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól jellemzi Bayer Zsolt itt...

Jól jellemzi Bayer Zsolt itt Magyar Pétert?

Figyelt kérdés

"Miközben felesége azt kiabálta, hogy „engedj el!”, ez a patkánylelkű senki kormánybuktatással meg az évszázad botrányával fenyegetőzött, s utána a rendőr ellen fordult. Mennyire jellemző ez is. Majd idecsődítem a médiát, kihívom az RTL-t – ugat a veszett kutya, majd a hatóság emberét kezdi el fenyegetni. Hiszen neki ezt is lehet, ezt is szabad. Ő törvényen, erkölcsön, jóérzésen, neveltetésen felül áll, őt elhagyni nem lehet.


Így aztán a rendőrt is megfenyegeti, majd az autójával közveszélyt okoz, miközben ocsmány módon üvöltözik, mint minden narcisztikus pszichopata, aki kivetkőzik önmagából. Ez a sz…r alak, ez a senki felért a csúcsra. Ott áll, elmebajának nyálmosta fokán, és diadallal várja be végét. Micsoda ócska, dicstelen vég lesz az. Semmi kormánybuktatás, semmi heroizmus, csak egy asszonyverő patkánylélek nyilvános eljelentéktelenedése. És ennél nagyobb büntetés nem is lehet. Mert ezeknek a jelentéktelenség a legnagyobb ellenségük. Ugyanis tökéletesen jelentéktelenek. Egy gyáva gazember a családban és a közéletben. Ez Magyar Péter. Hagyjátok, hadd pofázzon…"


Forrás: [link]


ápr. 30. 13:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, én Bayernál is felkészültebb vagyok. Kiderítettem, hogy nem jobbról balra, hanem balról jobbra keverte annak idején a bablevest. Hát milyen ember az ilyen?!
ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

"Nem, nem ezt mondta. Azt mondta látható volt hogy bánik a feleségével."

Mit is mondott pontosan:

[link]

„Nagyjából tíz éve rühelljük, utáljuk, kerüljük, megvetjük ezt a senkit, ezt a gazembert mi itt, a Fideszben, nagyjából tíz éve tudjuk, miképpen bánik a feleségével”


Félremagyarázásod most se jött be Takács elvtárs.

ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
Tökéletesen igaza van.
ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
A fidesz megint elővette a bayer- kártyát? Nincs más a tarsolyukban?
ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%

#13 Akkor most nézd meg a kommenteket. Ott van egymás alatt mit mondtam én és mit idézték TE Bayertől. Még a szóhasználat is azonos volt, hogyan "bánik a feleségével".

Legalább énnyire figyelj már hogy azzal nem tudsz cáfolni ha pontosan megmutatod, hogy nekem van igazam!

ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
A Mocskosszájú Zsóóóóóti miért nem megy el pszichológusnak, ha ennyire "jól2 tud jellemezni embereket?
ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!