Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felvállalod, hogy libsi vagy?...

Felvállalod, hogy libsi vagy? Nem érzed gáznak? Vagy inkább rejtőzködsz?

Figyelt kérdés

Vidéken is van 1-2 libsi. Itt nem merik vállalni nyíltan az emberek, de a szavazásnál látható, hogy léteznek vidéken is.

Budapesten nagyobb létszámban vannak egyhelyen, így ott már bátrabbak, nem bújkálnak, hanem elég hangosak tudnak lenni.


máj. 13. 17:21
1 2
 11/15 Ársapkás Alispán ***** válasza:
79%
Kérdező, felvállalod, hogy egy Vityás szexbábuval fajtalankodó Narancsos vagy. Vagy inkább rejtőzködsz?
máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Én felvállalom hogy liberális nézeteket vallok, ami nem egyenlő azzal amit a pedoFidesz állít.
máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
felvállalom, hogy simán elköltöztem ebből a pöcegödörből és ez is már a te pénzedből megy. simán, büszkén hangoztatom itt is....
máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
?.
máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%
Én mindenütt felvállalom, hogy baloldali vagyok. Miért szégyellném, ha szerintem az a helyes? Inkább a jobbereknél látom ezt, hogy még ők maguk is érzik, hogy egyre gázabbam és ezért mondjuk randikon kerülik a témát, amíg lehet, mert a fiatal csajoknak általában nem bejövős a homofób, rasszista és szexista virtus.
máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!