Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy élted meg a rendszerváltást?

Hogy élted meg a rendszerváltást?

Figyelt kérdés
máj. 13. 20:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
81%

30, ez a duma azt jelenti, hogy a gazdasági döntéshozók közt, olyan emberek lettek 90-től, akik hogy-hogy nem, a 89 előtti időkben is poziciókban voltak.

De mondok jobbat, ami igazán vicces, az az olaj ügyek. Kiderült ugyanis, hogy gyakorlatilag az egykori ruszki laktanyákban szolgált magyar és ruszki tisztek kezdték el a bizniszt.

Nem volt számonkérés, nem voltak szekrényből kieső csontvázak, nem volt semmi.

máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
#31 Ezt értem, de ez miben érint minket 2024-ben? Tele van a gazdaság és a politika olyan alakokkal akiknek semmi közük nem volt az előző rendszerhez, csak éppen saját maguktól g.cik. 2050-ben is a rendszerváltásra fogunk mutogatni, hogy miért van ennyi sz.rházi?
máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
48%

32, túlozni fogok, de az olaj ügyek alatt, annyi pénz lett kilopva az államkasszából, ami részben magánba ment, részben a mai politikai közeget alapozta meg, részben meg anyácskához, hogy, ha csak ez a pénz nem került volna ellopásra, nagyon más országban élnénk ma és akkor még nem beszélek arról a mentális kárrol, amihez ez az esemény is hozzájárult.

Nekem vesszőparipám lett az olajbiznisz, akit érdekel, hogy miért tartunk ma, ahol és, hogy egyes ma is aktiv szereplők, miért vannak még mindig pozicióban, érdemes utána járni, hogy kik azok a szereplők, akik akkor is és ma is benne voltak a hirekben.

máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

#33

Emlékszem, a 90-es években hatalmas port kavartak az olajügyletek, komoly beszéd/vitatéma volt sokáig és nem zárták le soha végérvényesen..

máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Engem rosszul érintett.

Szinte azonnal elveszítettem a munkámat.

A lakosságra engedett infláció, a váratlanul ránk köszönő bőség, lehetőség, és a zavarosban halászó, egyik pillanatról a másikra mások nyomorán meggazdagodó, vagyonokat felhalmozó, kimentő szemétládák hada teljesen feje tetejére állított mindent, - sokan nem is tudtak ezek összességével mit kezdeni.

A legnehezebb - számomra - a bizonytalansághoz szokás volt, - azóta sem tudtam hozzászokni a folyamatosan fenntartott bizonytalansághoz.

máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!