Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélye bekerülni a Momentu...

Van esélye bekerülni a Momentumnak az EP-be?

Figyelt kérdés

Úgy vélem, hogy az elmúlt 5 évben az ő teljesítményük volt a leginkább látható, nekik köszönhetjük részben, hogy a kapzsi Fidesz nem tudta ellopni azokat a forrásokat, amik a magyar embereknek járnak. Cseh Kata és Dónáth Anna szólalt fel a legtöbbet Brüsszelben Magyarorszagért. Én pl nem tudom, hogy a Fidesz mit tett kint, azon kívül, hogy mindent is megszavazott, aminek az ellenkezőjét állította itthon.


Ezért a Momentum megérdemli az 5%-ot szerintem.



máj. 19. 16:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Nincs, sajnálom.


Nem kellett volna Gyurcsánnyal összefogni.

máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem fognak bejutni sztem...
máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Igen, az ő hazaáruló tevékenyégük volt leginkább látható, ezért várhatóan eltűnnek a süllyesztőben. Ahogy Magyar Péter is mondta:


Nem hiszek abban, hogy tehet olyat egy magyar EP-képviselő, hogy megszavaz olyan állásfoglalásokat, amikkel lehet, hogy belerúg Orbán Viktorba, ezzel egyébként belpolitikai értelemben mindig jót tesznek neki, de elérik azt is, hogy az uniós intézményekben arra az álláspontra jussanak, hogy fel kell függeszteni az uniós pénzeket. Ezzel nem csak Tiborcz Istvánba rúgnak bele, belerúgnak az egész magyar kis- és középvállalkozói szektorba, a magyar gazdákba, a szociális és egészségügyi intézményeinkbe.



Magyar Péter kitért arra is, hogy „van egyfajta zsarolás és kettős mérce Brüsszel részéről”, ezt onnan is tudja, hogy ott dolgozott, a Sargentini-jelentés pontjainak többségét „bullshitnek” nevezte

máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem bejutnak, pedig nem kellene igazából. Jól indultak, de leszerepeltek.
máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Remélem 0 képviselőjük jut be az EP-be a Momentumnak. Élén Cseh Katalinnal és Donáth Annával. Akik jelentéseket írnak Magyarország ellen és visszatartják az uniós pénzeket, azoknak nincs jogalapja hazánkat képviselni. A DK talán nem ilyen látványosan csinálta ezt legalább. Nyilván merülhetnek fel jogállamisági problémák Magyarországgal szemben, de azt elsősorban ITTHON kell intézni! Az uniós források visszatartásával a magyar kisember is rosszul járt. Ez a baj. Ami meg a Momentumot illeti még, egyszer összeállnak a DK-val, majd másik nap meg mégis belerúg? Hiteltelen..
máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Csehek, Deutschok, Dobrevek lejártak! Jöhetnek végre a Magyarok!
máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Egyre inkább Magyar Péteren gondolkodom. Akinek nem kell a Gyurcsány-slepp alias DK, meg a 2 Momentumos, jelentéseket írogató hazaáruló liba, akik összebútoroztak Gyurcsányékkal anno, ugyanakkor a Fidesz képmutató, álszent, korrupt rendszeréből is elege van (kegyelmi botrány, végrehajtó maffia, Völner-Schadl), annak tényleg a Tisza-párt lehet az egyedüli megoldás. Gondoljunk bármit is Magyarról, adjunk nekik egy esélyt. Gyurcsány már bizonyított, Gyurcsány-nej ugyanaz, a 2 nő a Momentumból meg no komment...
máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Margyarnak biztosan nem adok semmi esélyt. Aki egy ex-fideszesre szavaz jobb híján, az jobb ha el se megy szavazni. Sajnálom.
máj. 19. 17:04
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
8# Nem is akartalak meggyőzni semmiről.
máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

8


ex-fideszes Hadházy Ákos....ex fidezses MZP.... ex-fideszes Holoda Attila és még nagyon sokan....azért annyira ne kezeljük le az ex-fideszeseket...


Másik, Momentum hogy bejut vagy sem ember legyen a talpn, aki ezt megtudja mondani, az utolsó 5 kutató átlaga szerint 3%-on áll a Momentum, a bejutáshoz 5%-kell, de tudjuk, hogy a kutatók nem pontosak, szóval két esélyes vagy elérik az 5%-ot és bejutnak, vagy nem és kiesnek.


Én egyet merek biztosra állítnai, hogy a Momentum jelenlegi 2 képviselőjéből, ha be is jutnak max 1 db marad. Cseh Katalin biztosan nem fog bejutni.

máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!