Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ötszörös birság? Csődbe megy...

Ötszörös birság? Csődbe megy a lakosság? Aki gyakran szabályt szeg, gyorsan hajt az csíkzsebből kifizeti. Mi lesz a többiekkel?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 31. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
nem kell megszegni a kreszt és nincsenek ilyen problémák
2010. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom miert hiszik azt, hogy aki nagynehezen, akar tobb generacio munkaja aran osszekinlodott maganak egy autot, az rogton milliomos is, es csak ugy ropkodnek majd a szazezrek. Szazezer forintot megis mibol tud kifizetni az atlagember???? Egesz csaladok elnek annyibol egy honapig!!!

Szoval rohadnanak meg, na. Nem eleg a rengeteg sap, meg ado a gepkocsira, a benzinar egekbe emelese, most meg ez is.

2010. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
nekem úgy tűnik hogy úgy akarnak nagy pénzbeszedést csinálni hogy az ne tűnjön nagy pénzbeszedésnek. nem az első ilyen húzásuk, egyre csúnyábban nézek erre a kormányra.
2010. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy aki nagy nehezen összeszenvedett egy kocsit, miért hiszi azt, hogy neki már nem is kellbetartani a szabályokat. Vezessen a KRESZ szerint és nem lesz megkúrva százezrekre
2010. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Addig rendbe is mig te betartasz mindent.De a másik meg szarikrá.És neked is bajod lesz belőle.
2010. okt. 31. 23:17
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

"Nem tudom, hogy aki nagy nehezen összeszenvedett egy kocsit, miért hiszi azt, hogy neki már nem is kellbetartani a szabályokat. Vezessen a KRESZ szerint és nem lesz megkúrva százezrekre"


És mégis hogy az édesanyádba? Te próbáltál már kresz szerint vezetni?

2010. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

""nem kell megszegni a kreszt és nincsenek ilyen problémák"


Áruld mér el nekünk, te még nem vezettél életedben vgy szellemileg vagy fogyatékos?"


pont miattad, az ilyen azért se tartom be mert mások se típusok miatt ilyen a közlekedés

2010. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
42es te nagyon hülye vagy. Van rá egy rekes söröm, hogy te legalább száz kresz szabályt szedsz meg míg én egyet. És ha most megkérded honnan tudom te milyen gyakran, miért te honnan hogy én?
2010. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nincs itt, hogy mire jár 100000... ha valaki végigmegy a városon 230-cal, az megérdemli. Az emberek többéségének nincs is olyan kocsija, hogy ezt megtehessen. Nem hinném, hogy annak fogják osztogatni, aki 50 helyett 60nal ment (vagyis remélem)
2010. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
De a kresz maradéktalan betartása az olyan amit a vizsgán csinálsz. Ha hosszú távon így vezetnél és nem az élethelyzetekhez mérten annyi lenne a baleseted hogy arra menne rá a gatyád. Elég az új nemenj át a sárgán szabály. Ha csak ezt az egyet tartanád be mindig már annyiszor ge.ggbevertek volna, hogy garantáltan eltört volna a csigolyád.
2010. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!