Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki kéne üldözni a zsidókat...

Ki kéne üldözni a zsidókat és/vagy a cigányokat?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam mint amikor 1492ben kiüldözték a zsidókat Spanyolországból.
2010. nov. 5. 21:58
1 2 3 4 5 6
 1/52 bumbi02 ***** válasza:
41%
miért?
2010. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
82%

zsidókkal nincs még túl sok rossz tapasztalatom így nem ítélem el őket, mármint az itthoni zsidó kisebbséget. izraelt nem csípem. kb ennyi.


cigányokkal kapcs megelégednék azzal, ha rájuk is vonatkozna a törvény.

2010. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%

bumbi02 :


Te szereted a cigókat?

2010. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 bumbi02 ***** válasza:
75%
amelyikeket ismerem azokat igen... nem az alapján szeretek vagy utálok valakit hogy cigány-e vagy sem. hanem megismerem és majd onnan eldöntöm.. persze van egy olyan rétege a cigányoknak ameikről kb 2 pillantás alatt el tudom dönteni hogy milyen.. de nem kéne megfeledkezni a normálisakról sem.. nem egy cigány barátom van... akikben ti is csak annyi kivetnivalót találnátok hogy cigány.. csak én emiatt senkit se utálok. ennyi. ugyanez zsidóval.
2010. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Zsidók:

1.Kűzdöttek MO. felszbadítása ellen amíg itt voltak a törökök.

2.Ők irányították a polgári lapokat amelyek uszítottak a háború ellen. Ezért omlott össze 1918ban idő előtt a front.

3.Mindkét kommunizmusnak támogatói voltak.

Cigányok:

1.Aggresszivak.

2.Lopnak.

3.Többségük segélyből él.

2010. nov. 5. 22:07
 6/52 anonim ***** válasza:
34%
és ha a nagymagyarokat üldöznének ki?
2010. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nekem is van cigány haverom. Cigányság vonatkozásában nem csupán származási lenne hanem mondjuk a visszaeső bűnözők és az élősködők.
2010. nov. 5. 22:09
 8/52 anonim ***** válasza:
49%
Kedves Kérdező! Itt az ideje, hogy felébredj! Nem 1492-ben vagyunk. Térjünk vissza erre a témára, ha már te is elmúltál 14 éves!
2010. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

"és ha a nagymagyarokat üldöznék ki?"

191 centi magas vagyok és magyar tehát eléggé fájna

2010. nov. 5. 22:10
 10/52 bumbi02 ***** válasza:
77%

tehát minél magasabb vagy annál erősebb is.. ezt a viszonylatot sose láttam még.. amugy igazad van, te üldöztethetsz ki másokat, viszont téged nehogy má vki is megprobáljon meg meg lesz ütve..


a háboru ellenes lapok akkoriban nem voltak ritkák, elég megnézni az értelmiséget, 1916-17re mindenki belátta hogy hülyeség volt ez a háboru.


azt mondod h nem az össz cigányt csak a visszaesőket meg az élösködöket.. akkor miért azt irod h cigányt?

a visszaeső és élősködö EMBEREKET (magyarok,muzulmánok,zsidók,cigányok,ruszinok, svábok stb.) kellett volna irnod..


unatkozó, nagymagyar lehetsz aki azt hiszi hogy attól még nagyobb magyar lesz ha feltesz egy olya kérdést ahol a jelenlegi divat szerint szidja a cigányokat és zsidókat. grat. ha már neked is lesz személyid maajd szólj:)

2010. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!