Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI a véleményetek a jerlenlegi...

MI a véleményetek a jerlenlegi (Orbán) kormányról?

Figyelt kérdés
Kérlek csak a jelenlegiről írjatok, ne arról hogy az MSZP mit csinált !!
2010. nov. 8. 14:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
31%
Még mindig jobb mint Gyurcsány országlása, de nekem sem tetszik, amit művelnek. Úgy tűnik, négy év múlva már senkire nem adom a voksom.
2010. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
Kapkodnak mint a vízbefuló. Itt nincs normális döntés eddig semmiben. Ma ez van, holnap már annak a merő ellentéte. Padlót fogtunk megint. Sajnos.
2010. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Hát most megkövezhettek, de leírom. 2009-ben annyira nagyot csalódtam az akkori hatalmon levővel, hogy azt mondtam, ha eljön a választás ideje csak a Fideszre szavazok. Így tettem. Tulajdonképpen az előző kormány "taszított" oda, hogy őket válasszam, és szerintem sokunk gondolkodtunk így, ezért nyertek fölényesen. Ma már megbántam!!! Hogy hova vezet, mi lesz a vége ezeknek az intézkedéseknek nem tudom, de félek. Ha felmutatnak valamilyen pozitívumot, megkövetem őket. De, mondjátok, van egyáltalán másik alternatíva?
2010. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%
Az Orbán kormány még a szemünk is kilopja.
2010. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy ennek a kétharmadnak nem lesz jó vége...
2010. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
34%
az összes pártot legfelül úgyis ugyan azok a személyek vezetik, fentartva a látszatot, hogy demokráciába élünk. De én azt mondom hogy egy igaz magyar ember akit már nem a hatalom, és nem pénz hajt hanem csak az, hogy magyarságnak a legjobb legyen, sokkal életképesebb lenne a mai időbe.
2010. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%

Ez a baj a mai magyar társadalomban,az hogy nem veszi észre hogy nem egyik napról a másikra indul meg a gazdasági fejlődés.....

nem veszi észre hogy a mostani kormány az egész bankvilággal és a háttérhatalommal harcban áll...

remélem hogy nem adjátok fel,mert amit most látok az pozitiv.

nem lesz rögtön kolbászból a kerités

2010. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
22:13 - Bocs, ha egyre többen azt látjuk, hogy napról napra egyre csóróbbak leszünk, míg a gazdagok napról napra egyre vagyonosabbakká válnak...
2010. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Sunyi módon kormányoznak, és megint csak a dolgozók fizetnek meg mindent.
2010. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 doboszoli ***** válasza:
75%

Tegnap 22:13-as


"Nem lesz azonnal kolbászból a kerítés.."

Elfogadom, de azért a malacot, amiből majd a disznó, majd a kolbász lesz, már illene megvenni.

Vagy legalább az ólat megépíteni...

2010. nov. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!