Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI a véleményetek a jerlenlegi...

MI a véleményetek a jerlenlegi (Orbán) kormányról?

Figyelt kérdés
Kérlek csak a jelenlegiről írjatok, ne arról hogy az MSZP mit csinált !!
2010. nov. 8. 14:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%

Chaucheskus vagyok!

Hozzátennék még annyit, h szerintem a 2/3 többséggel bármit meg lehet tenni(Gondolom sokan rájöttek erre a tényre)!

Ha az Ab. is félreállítják akkor semmi/senki sem áll az utukba! bármit csinálhatnak és sztem a nép nem mindent fog tűrni, előbb-utóbb fellázad!

2010. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
81%

A rendszerváltás óta nem voltunk ilyen kiszolgáltatottak.

Orbán Úr azt gondolja,hogy neki mindent lehet. Remélem felébredünk, mert ha nem akkor azt vesszük észre,hogy a bankszámlánkra érkezett pénzt is lenyúlja a költségvetési lyukak betömésére.

De a lényeg,hogy ők jól éljenek,és a többi nem számít!!!

2010. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Hát igen, és még megérjük hogy jön a fekete kocsi.....

Ilyenre még nem emlékszem, hogy ennyire félni kellett volna pl attól hogy mit mondasz a munkahelyen, mert holnap már az utcán vagy :(

És nem hogy előre néznénk, visszafelé fejlődünk...

2010. nov. 11. 14:56
 24/32 anonim ***** válasza:
75%
Számítottam rá, hogy nem lesz túl jó, de beszarás, hogy ennyire sunyi módon kormányoznak. Minden amit hoznak sokkal több rosszat ad mint jót. Hogy 2(!) év múlva mi lesz...arra ne is gondoljunk.
2010. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy egy rakás kaka.
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
36%
dislájk:)
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%
A végén már az lesz, h bevezetik az egypártrendszert meg azt, hogy Orbán szülinapja Munkaszüneti nap legyen....
2010. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
75%

"Hozzátennék még annyit, h szerintem a 2/3 többséggel bármit meg lehet tenni"


És épp ezért mondom, hogy ha ténylegesen tenni akarnának valamit azt már észrevettük volna.

2010. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
51%
Ami késik, nem múlik!
2010. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem félelmetes, amit művelnek. Az hagyján, hogy milyen gazdaságpolitikát folytatnak, de a visszamenőleges törvénykezés és az Ab. jogkörei megnyirbálása által megszűnőben a jogbiztonság. Én eddig sose gondoltam, hogy elhagynám az országot, de néhány hete intenzíven keresem a lehetőségeket, és szerencsére úgy néz ki, hogy tavasztól már külföldön dolgozhatok. Nem szeretnék ismét diktatúrában élni.
2010. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!