Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy amerre...

Miért van az, hogy amerre megyek, csak fehér embereket látok hajléktalannak, és egy cigány sincsen köztük? Gazdagabbak, mint mi vagyunk?

Figyelt kérdés
Ezt most komolyan kérdezem,nektek nem tűnt fel?Nincsen cigány haléktalan???
2010. nov. 9. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Nincs. De ennek nem az az oka, hogy gazdagabbak lennének.

Hanem hogy nekik nem okoz gondot, hogy ha valaki elveszíti a lakását, akkor befogadják.


Beszélgettem néhány hajléktalannal már erről, van olyan, akinek 2-3 testvére van, de egyik sem fogadta be, merthogy "kicsi a lakás", "nincs pénzünk", "most jön a baba", stb.

A cigányok ilyenen nem problémáznak, lehet, hogy egy nagy kupacon laknak, de nem dobják ki a másikat az utcára.

Egyébként ez pont egy olyan tulajdonságuk, amit szerintem érdemes lenne átvenni tőlük...

2010. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Mert ebben a qva országban cigányt nem lakoltatnak ki, ha mégis azonnal szükséglakást adnak neki.ennyi a rejtély.
2010. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

ez igaz lehet, a sitten is ha húsz évet ül a cigány csávókám, húsz évig viszi be az asszony, vagy ha asszony nincs akkor valaki más rokon a cigit, kávét, gyümölcsöt.


a magyar csak üljön egy évet, mire kijön, nemhogy családja nem lesz, de barátai sem.


ez minimum elgondolkodtató. :)

2010. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek 11:09-el.Én is így látom.
2010. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
így van, a cigányok összetartanak és nem a saját hasznukat nézik a család ellenében.
2010. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Az is egy lehetséges indok, hogy rendszerint nem rendelkeznek megfelelő képesítéssel a jólfizető állásokhoz (tiszteletem a kivételnek) a minimálbérre vagy feketemunkára meg ugyebár nem kaphattak lakáshitelt, így aztán nem volt elmaradt törlesztőrészlet, stb. miközben a válság előtt boldog-boldogtalan felvette a (legtöbben chf alapú) hitelt, aztán meg nem tudta visszafizetni, viszont a lakásából is kirakta a bank...
2010. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Hát nem tudom én aki hajléktalant láttok az szinte mind cigány.
2010. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

1. az nem összetartás, h kitartanak a bűnöző ismerőseik mellett. ha lecsukják egy ismerősömet aki megölt valakit, akkor én is törlöm az életemből. ez így logikus. a cigánynál ez dicsőség.


2. a cigányoknak rosszabb van mint a lakáshitelük. ők az uzsorás cigánytól veszik fel a nagy kölcsönöket. Most faxa minden nekik, de pár év múlva majd ők szopnak nagyokat. ismerősöm önkormányzati dolgozó. meséli, h segélyosztáskor már a segélyezett cigányt kint várja a bmw-s cigány. (micsoda összetartás)

2010. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
Mert a cigány kap házat, míg a magyar nem!
2010. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

valószínűleg nem arra laksz, amerre én! ;-)

na ezért!

2010. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!