Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indokolnád a véleményedet?...

Indokolnád a véleményedet? Azokra lennék kíváncsi, akik nincsenek megelégedve a jelenlegi Orbán kormány munkájával, de bárki írhat, aki gondolja!

Figyelt kérdés

Egyébként úgy veszem észre, hogy többnyire Jobbik szimpatizáns felhasználói ill. válaszolói vannak az oldalnak. Viszont kíváncsi lennék, hogy miért gondolják azt, hogy nem jól csinálják a munkájukat??

És egy megjegyzés! A 16%-os adókulcsról annyit, hogy több cikkben, nyilatkozatban is olvasható, hogy kompenzálni akarják a DOLGOZÓ népe! Minimálbér emelés, családi adókedvezmény stb.!


2010. nov. 9. 11:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20%

Na most azt látom, hogy a sok szoci szépen kisírja magát egymásnak. Amit nem értek: mire jó ez? Kit győztök meg vele? Egymást nem, mert mind gyűlölitek a kormányt. A más véleményen lévőket sem, mert a beteges, depressziós szövegetek inkább ijesztő, mint meggyőző.


Hogy ez itt a gyk politika rovatában nem reprezentatív minta, az is világos, mert ha 10 emberből 9 olyan vérszoci lenne, mint az itteni hozzászólók, akkor nem nyerte volna meg a Fidesz a választást (az őszit is, ráadásul). Szóval nem érzitek kicsit belterjesnek ezt az egészet? :))))))

2010. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
71%
15:14 - Nem mind szoci, aki rosszabbul jár, picim.
2010. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
59%
60% Jobbik, 30% Mszp az aztán tényleg arány, 10% meg eltűnt az éterben!
2010. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, nem kell elhinni senkinek semmit, tapasztald meg, és utána dönts, sajnos az én családom már érzi a negatív hatást.
2010. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Én nem érzek még negatív hatást, de nem éreztem nagyon az előző kormány idejében sem, mert nekem a lakáshitelem olyan, hogy 2012-ben fogok nagyon szenvedni. Nekem annyi a szerencsém, hogy bár nehéz, de kell, és egyenlőre még tudok megtakarítani, hogy akkor elviselhetőbb legyen....

Egy gyermekem van, és nem fogom sajnálni a több gyermekes adózóktól az adókedvezményt...

A fizetések alakulására pedig jobb, ha 2011 februárjában térünk vissza.......mert szerintem ebben a nagy hírfolyamban sok az ijesztgetés.....

Persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mi neki a szimpatikus, de már az jobb érzéssel tölt el, hogy nem olyan emberek vezetik az országot, akik ellen eljárás folyik, folyt, vagy folyni fog......

2010. nov. 9. 15:37
 26/32 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy nagyon örülök, hogy annak ellenére, hogy a többség nem az én felfogásom szerint szemléli az eseményeket, nincs anyázás. Ez számomra hihetetlen, mert olvastam pár ezzel kapcsolatos kérdést, ahol bizony nagyon durva személyeskedésekbe torkollott az egész eszmecsere.....
2010. nov. 9. 15:39
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

TETSZIK ez a három gyerekes érvelés...

AZOK IS FELNŐNEK, - és a TÖBBSÉGÜK NYUGDÍJAS LESZ idővel.

Mennyit is léptünk ELŐRE?


Az Orbán Viktortól elvonatkoztatva is:

Az egész magyar "politika" szélhámos hazudozás, nagyüzemben.

Ez nem az Orbán Viktorral kezdődött...

2010. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
64%
Ahogy sokan mondták, hogy akinek van esze kimegy, így is fogok lehet tenni. fiatal vagyok, de ami itt folyik én nem akarok szenvedni gürizni azért mert mások elszarták.. Ha minden fiatal és a többség ki megy nem lesz idő hogy felnőjenek a gyerekekk... Így felesleges a kedvezmény, bár segít de nem ezzel kelet volna először geszdeni, mert ha banki ügyeket intéznék, egyre többen vesztik ell a házukat a bankok elrontott dolgai miaatt ezt segítenék inkább így jobb lenne mindenkinek, több lenne a munkás kéz több lenne a fogyasztás, gazdaság fellendülne, és az adókat már jobb fizetések mellet lehetne növelni, de hogy a nyugdíjalapot elveszik, piszkálnak hozzá, ez a könnyebb út, hiszen tudjuk lustaság van ebben az országban....
2010. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%

Igen cseszettül igazságos a jelenlegi rendszer... Főleg a semmittevőknek meg az állandó "játékosoknak". A 2 diplomás pedagógus kap vagy 200.000Ft-ot havonta, ennek kb felét eladózza (és ez nem csak a pedagógusokra igaz, hanem lényegében az összes közalkalmazottra).

A minimálbérre bejelentett kisvállalkozó meg nem adózik semmit, mert "hát neki nincs is bevétele". Holott zsebrerak havonta majdnem 1 milliót.... Az a baj hogy túl sok az ilyen csaló. Úgyhogy a 16%-os egykulcsos adó igenis IGAZSÁGOS!. Aki keres 100.000-et az adózik 16ezret, aki meg 1 milliót az meg 160ezret...

Az családi adókedvezmény is érthető, nyilvánvalóan aki dolgozik, csak az adózik, úgyhogy aki dolgozik, gyarapitja az országot, az meg is érdemli, hogy az állam egy kicsit támogassa. (Megjegyzem ez például több nyugai országban létezik.)

ÉS AZ IGAZ MINIMÁLBÉRESEKNEK MEG LESZ EMELÉS! Ez már csak azért is hihető, mert utoljára szintén a "gazdagokat támogató, meg a szegényeket elnyomó" FIDESZ emelt minimálbért 2001-ben (közel duplájára).

2010. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"ÉS AZ IGAZ MINIMÁLBÉRESEKNEK MEG LESZ EMELÉS! Ez már csak azért is hihető, mert utoljára szintén a "gazdagokat támogató, meg a szegényeket elnyomó" FIDESZ emelt minimálbért 2001-ben (közel duplájára)."


meg is lett az eredménye.


a minimálbér emelésben az a jó, hogy a kormánynak semmibe sem kerül, sőt, plussz bevétele származik belőle. csakhogy azt valakinek ki is kell fizetnie és koránt sem biztos, hogy azok a cégek/vállalkozások, akik most VALÓBAN minimálbért fizetnek, ki tudják gazdálkodni a megemelt minimálbért...


a szocik nem azért nem emelgettek minimálbért, mert utálják a szegényeket, hanem mert tudják, hogy annak mi a következménye. a fidesz, meg mint ahogy azt a többi intézkedésüknél láttuk, sz@rik bele...

2010. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!