Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indokolnád a véleményedet?...

Indokolnád a véleményedet? Azokra lennék kíváncsi, akik nincsenek megelégedve a jelenlegi Orbán kormány munkájával, de bárki írhat, aki gondolja!

Figyelt kérdés

Egyébként úgy veszem észre, hogy többnyire Jobbik szimpatizáns felhasználói ill. válaszolói vannak az oldalnak. Viszont kíváncsi lennék, hogy miért gondolják azt, hogy nem jól csinálják a munkájukat??

És egy megjegyzés! A 16%-os adókulcsról annyit, hogy több cikkben, nyilatkozatban is olvasható, hogy kompenzálni akarják a DOLGOZÓ népe! Minimálbér emelés, családi adókedvezmény stb.!


2010. nov. 9. 11:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%
13:05 - Bocs, de anyukám több, mint 25 éve hivatásos pedagógus, diplomás, folyamatosan frissíti a tudását, megcsinálta a fejlesztő pedagógiát, nettó 100.000 körül kap, és még rá is költ, mert nem fedezik az oktatóanyagát sima közalkalmazottként. Diploma nem egyenlő magas fizetéssel.
2010. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

1. a dolgozó népen azt értettem, hogy DOLGOZIK, tehát nem segélyekből él, és adózik!!! Mert a családtámogatás egyik pillére a családi adókedvezmény bevezetése lenne!

2. 3 gyerek! Igen az kéne, mert akkor nem kéne attól tartani, hogy nem lesz nyugdíjunk. Állami nyugdíjrendszerbe a fiatalok által befizetett nyugdíjjárulékból lenne a nyugdíj kifizetés, de ha nem lesznek fiatalok, akkor ki fizeti ki???? Ezt azért az államtól senki nem várhatja el!

3. azt ugye senki nem gondolta, hogy akármelyik párt is nyeri meg a választásokat, lehetőségünk lesz megúszni azt, hogy ami az évek alatt tönkrement úgy hozzák helyre, hogy mi nem érzünk rajta semmit......


Én senkit nem fogok lepontozni, csak azt aki nem magyarázza meg, hogy miért!? Hanem provokál.....bár valamilyen szinten maga a kérdés is provokatív lehet...megközelítés kérdése, de tényleg kíváncsi vagyok!

2010. nov. 9. 13:24
 13/32 anonim ***** válasza:
81%

Könyörgöm, már 20 éve próbálják rendbe hozni !! Mindig azt mondják hogy húzzuk meg mert jobb lesz... De mikor ?? Mi egyre szegényebbek leszünk míg ők meggazdagodnak. Hogy lehet egy 30-40 éves ember milliárdos becsületes munkával ? Az én anyukám is 40 évet dolgozott becsületesen, nem ivott nem dorbézolt és most azon kell gondolkoznia hogy merjen-e venni 1 zsemlével többet... ez szomorú...

Hiába lesz több gyerek, az csak a mennyiséget javítja és a minőség rovására megy.

Az értelmesebbje meg lelép az országból...

2010. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, a magánnyugdíjnak pont az a lényege, hogy amit befizetsz, az a tiéd lesz majd, és nem az akkori adófizetők tartanak majd el, illetve a kedvezményezetted (párod gyereked, bárki, akit megjelölsz) örökölheti, ha hamarabb meghalsz. Ebbe nyúltak most bele, elveszik, és visszatérnek arra, amire te gondolsz, de az tűnne el, ha teljes mértékig áttérnénk az önfinanszírozásra.

Nekem mondjuk van önkéntes számlám is, amit szerencsére nem tudnak elvenni, mert az az alapon felül van, de ez akkor is sok befizetés, sok pénztől esünk el, mi, akik (a te szavaiddal élve) DOLGOZUNK.

2010. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%

Lássuk csak:

-nehéz helyzetbe hozzák a kis pénzüeket,a többgyermekes szegény családokat,úgy általában mindenkit,aki nem a felső 10000 tagja

-kifosztották a magánnyugdíj-megtakarításokat

-Lenini módszerrel kötelezővé tették az úgynevezett "nemzeti együttműködés kiáltványát/(nyilatkozatát)"

-meg akarják fosztani az Alkotmánybíróságot az őket megillető tekintélytől,ezzel sebet ejtve az alkotmányos kormányzáson


Ennél nem is kell több,bár még hosszú a lista...konkrétan az egész országot demoralizálják...ez az orbánista destruktív kormányzás I. Kötélre Érett Őrült Viktor király uralma alatt.

2010. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
54%
13:33-asnak. hát nem csodálom hogy az értelmesek lelépnek az országból. annyi eszük nekik is van hogy egy jó nyelvtudással és rendes képzéssel el tudnak helyezkedni másik országokban ahol a fizetés is meg a munka körülmény is jóval jobb mint itthon.
2010. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
41%
ERRŐL VAN SZÓ !!
2010. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezzel a 3 gyerekes dologgal csak megint a cigányokanak kedveznek mert a mai világbán ki engedheti meg magának h 3 gyereket neveljen?!A cigányog meg ebből fognak élni.Sokkal jobban kijönnek majd mint az aki dolgozik....:/
2010. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%

Na azért a napnak még nincs vége, most hallottam még 2 őrültséget Őrült Viktortól:

- az új médiatörvény (olyan pontokkal, amik nevetségesek, betarthatatlanok, ellenőrizhetetlenek)

- új stadion épül méregdrágán (mi a bánatnak?)

2010. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

3 gyerek a cigányoknak??? Kedvezne??? Hogyan?? Hisz nem dolgoznak, így nem tudnak leírni az adóból!!!!! Amelyik meg dolgozik, az meg is érdemli, hogy kedvezményt kapjon, mert ugye tisztelet a kivételnek-mert van!


Ja, és egy kicsit el kéne gondolkodnunk azon, hogy vajon az Alkotmánybíróság, mint alkotmányos erő, tényleg alkotmányos-e, s pl. az ott ténykedők nem-e a saját céljaik felé húzva döntenek!!!!??? Én úgy gondolom, hogy azért kellett a 2/3, hogy tényleg meg tudják mutatni.....de kérem, ne várja tőlük senki, hogy ezt a nagy .....-t néhány hónap alatt takarítsák ki!!

2010. nov. 9. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!