Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az embereknek mi a baja az...

Az embereknek mi a baja az operabállal?

Figyelt kérdés

Minden évben megrendezik. Mindig szoktak lenni tüntetők. de miért?

Ha az ember megengedheti magának akkor miért ne menjen el?

Ugyanolyan mintha az ember moziba vagy valami iskolai bálba menne. Csak drágább.

Vagy ez a szokásos mentalitás? (irigység)


2010. nov. 18. 16:36
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom nem tüntetés van ellene, hanem csak simán rendeznek azok az emberek is maguknak egy utcabált, akik nem engedhetik meg maguknak azt hogy bemenjenek az operabálra. Zsíroskenyérrel, könnyűzenével, nem?
2010. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
97%
A szélsőbalos fiatalok szoktak ellen-bált rendezni, hogy felhívják arra a figyelmet, hogy míg "sokan csak szórják a pénzt csili-vili ruhájukra és értelmetlen rendezvényekre", addig "kiszolgáltatott egyének meg nyomorognak". Az elgondolás mögött van némi igazság, csak a baj az, hogy ezeken általában maguk életéért tenni nem akaró punkok szoktak bulizni.
2010. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

[link] 2010

[link] 2009

2010. nov. 18. 16:48
 4/57 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a mutogatás irritáló,hogy mulat a felső tízezer,

mert a legkevesebb az, aki becsületesen megdolgozik a pénzéért.Egy-egy ruhakölteményből hónapokig élhetnének nyo-

morgó családok ,akik tisztességesen dolgoznak.

2010. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
72%

16:53!

Ezzel csak az a baj, hogy kihez méred? Mert te miért veszel öltönyt/blézert magadnak, miért eszel meg egy pudingot, amikor sokan még télen is csak szakadt pólóban fagyoskodnak, és penészes kenyeren kívül semmit nem esznek? Hol van az, ahol te meghúzod a vonalat a pofátlanul gazdag és a nem pofátlanul gazdag között? Hidd el, ha az ország 10millió embere kenyeren élne, de csak neked jutna egy dobostorta, téged is megszólnának.

Szerintem mindenki öltözzön, egyen, szórakozzon, éljen, ahogy azt anyagilag megteheti. Én például nem szeretném magamat csak azért rosszul érezni, mert másoknak is rossz.

2010. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:08

Ott a pont.

Aki megtehetem az miért ne mennyen el?

Ha egyszer én is megtehetem akkor elmennék.

És itt van az irigység.

Ha én nem tehetem meg akkor ő miért.

2010. nov. 18. 17:13
 7/57 anonim ***** válasza:
66%

"I" faktor. Dögöljön meg a szomszéd tehene is.

Sokan nem bírják elviselni és megérteni, hogy a pénzét mindenki arra költi, amire akarja. Ha akarja lehúzza a WC-n, ha akarja nagyestélyit és frakkot-klakkot vesz magára és operabálozik. Az út nyitva van mindenki előtt.

Az utcánkban lakik egy alkesz, 7 általánosa van és a gazdagság ellen háborog. Nem érti, hogy ha nem lenne operabál, ő akkor is segédmunkás lenne a maszek kőművesnél. Bill Gates sem úgy kezdte, hogy fakereket faragott a talicskához, a gazdagságához előbb tanulnia kellett.

2010. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom,sokakat az irritál,hpogy az ott mulatozók -kevés kivétellel- nem tisztességes munkával keresik meg a bálra valót! A legtöbben ügyeskednek,adót csalnak, kizsigerelik az alkalmazottaikat,azért,hogy nekik minél több jusson a luxusra!
2010. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=T7T-CrCmgdA

És tényleg teli van Punkkokal.

Én erre mondom, hogy csürhe.

2010. nov. 18. 17:23
 10/57 anonim ***** válasza:
48%
Milyen mutogatás? Itt az egyik válaszoló írta, hogy mutogatás. Miért, a hátsó bejáraton kéne besunnyogniuk? Vagy mit mutogatnak?
2010. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!