Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért és milyen táblákat...

Miért és milyen táblákat cseréltek a hajnali tragédia helyszinén, mert Demszkiék esküdtek folyton a budapest kiváló közlekedésére és utjaira?

Figyelt kérdés

A baleset után táblákat cseréltek


Közlekedési táblákat cseréltek ki a csütörtök hajnali, három halálos áldozatot követelő balesetet követően, délután a Lágymányosi híd felhajtójánál - adta hírül a pénteki RTL Híradó. A forgalmi táblák kihelyezését a Nemzeti Közlekedési Hatóság ellenőrzi, de hogy milyen táblákat, és miért cseréltek a tragédia helyszínének közelében, arra nem válaszolt a szervezet.


[link]


2010. nov. 20. 02:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyira sajnálom őket! Én láttam a régi táblákat a híradóban: én i sfelhejtottam volna a felhajtón. Csak három nyíl volt kkék alapon, és azz egyiken teherautót tiltó kör. ez alapján rákanyarodnék. Mikor kiérsz a végére, ott volt ugyan egy behajtani tilos, de én is zavarban lennék, és éjjel, mikor nem látom a többi autót, merre megy, ráhajtottam volna. Pláne egy 18 éves, fáradt, hajnalban, hanyadik útja lehetett? Szerintem nem is látta azt a táblát, ha látta is, nem gondolta, hoyg neki szól, nem értette, nem tudta pár másodperc alatt értelmezni.hiszen akkor miért engedték erre az útra- zsákutca??? Ez teljesen életszerűtlen. Különben is, a túloldalon voltak kitéve az útszámok, legalább 9db, azt nézném, hogy el ne tévedjek.

Ha nincs itt keresnivalóm, akkor miért tennének ki nekem útszámjelző zöld infotáblát?!?Én is ráhajtottam volna.

45 éves győri asszony


Ha nem lenne mit titkolni, akkor válaszoltak volna, nem?

2010. nov. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:33



Nagyon sajnalom oket reszvetem a csaladtagoknak baratoknak.


Ugye nem komoly, hogy Te is felhajtottal volna? Ejjel ha bizonytalan az ember alljon meg velem, lassitson le. Foleg ha 18 eves, faradt es olyan helyen megy ami ismeretlen. Raadasul nem eloszor tettek meg ezt az utat :( Egyebkent surun elofordul, hogy autosok forditva mennek fel a hidakra? Viszont ami a legnagyobb problema, hogy nem is konkretan a baleset miatt lett ekkora tragedia hanem sokkal inkabb a felelotlenseg miatt. Latva a kepeket nekem 4 szemlyesnek tunik az a kis auto mit kerestek benne hatan? El se hiszem, hogy hatul nem egymas olebe ultek teljesen osszezsufolva :( Megis milyen vedelmuk volt szerencsetleneknek? baloldalrol kaptak az utkozest a sofor is baloldalon ul es tulelte es elnezve az autot nem is volt nagyon osszetorve. A masik fele pedig milyen sebeseggel hajtottak fel a hidra? Nagy ivu kanyarba nem is lenne szabad gyorsan menni foleg ha nem latszodik mikor erkezunk bevezeto utra vagy keresztezodesbe. Om elotte mar majdnam utkoztek egy lehajto teherautoval ez mar jelzes kellett volna, hogy legyen es balra kanyarodni is kis ivben kell itt sofor nagy ivben kanyarodott ki. Egyebkent ha teljesen ji lett volna az irany akkor jobbrol utkoznek ugyan is nem alltak meg a felhajtonal. Sajnos tobb kresz szabalyt is megsertett a vezeto. Es ilyenkor nem mentegetni kellene hanem levonva a tanulsagokat a fiatalokat sokkal nagyobb ovatossagra inteni.

2010. nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!