Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zöld utat kapott az Új Magyar...

Zöld utat kapott az Új Magyar Gárda?

Figyelt kérdés

[link]


bírói döntés szerint

"a Gárda kiskunlacházi jelenlétére vonatkozó kijelentések nem tartalmaztak sem valamely kisebbség, etnikum ellen irányuló erőszak kilátásba helyezését, sem olyan jellegű megfélemlítő elemet, mint a korábbi, különböző településeken történt demonstrációk."


na szóval kedves ármánykodók ahogy képünkbe vágtátok hogy fogadjuk el anno a feloszlató rendeletet

most ezt ti is szépen el fogjátok fogadni


tovább nem lehet azt hazudni és nyafogni és nyomatni a szokásos szöveget


sokat kellett várni


2010. nov. 29. 02:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bevallom, engem különösképpen nem érdekelt sem akkor, sem most! Így törvényes, azt kész!
2010. nov. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Orbán tavaly két nagy pofont ígért nektek. Mi már akkor is tudtuk, hogy hazudik. Elvégre a nyilasgárda az ő kutyájának a kölyke.
2010. nov. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Elvégre a nyilasgárda az ő kutyájának a kölyke."

te valami turbómszps vagy? Én is utálom Orbánt, de azért nem kéne lenyilasozni őket... Tudtommal senkit nem vertek meg! az MSZP (és talán majd a Fidesz is), viszont igen!

2010. nov. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Bevallom, engem különösképpen nem érdekelt sem akkor, sem most! Így törvényes, azt kész!"


így van törvényes és kész

persze hú de sokan fogják mondani "engem nem érdekelt akkor se és most se" holott anno össze vissza hazudoztak a félelem keltésről stb

!!persze nem rád gondolok!! ne érts félre te reméljük nem voltál köztük, igaz mondtad is hogy akkor se érdekelt

2010. nov. 29. 02:13
 5/19 A kérdező kommentje:

"Orbán tavaly két nagy pofont ígért nektek. Mi már akkor is tudtuk, hogy hazudik. Elvégre a nyilasgárda az ő kutyájának a kölyke."



na ezek szerinte akkor te estél pofára :D

2010. nov. 29. 02:14
 6/19 anonim ***** válasza:

"azért nem kéne lenyilasozni őket..."


Akkor egy kis emlékezetfrissítő:


[link]

[link]

[link]

2010. nov. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"na ezek szerinte akkor te estél pofára :D"


Nem estem pofára. Eddig is utáltam az egész náci bagázst és most is. Ha nem Orbán adja meg nekik a két pofont, akkor majd a népharag fogja előbb-utóbb. Nagyobbat fog szólni...

2010. nov. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Akkor egy kis emlékezetfrissítő:


[link]

[link]

[link]



igaz ez nem is a magyar gárda de nem baj :)

viszont akiket belinkeltél azok elvihetnének téged

2010. nov. 29. 02:16
 9/19 A kérdező kommentje:

" "na ezek szerinte akkor te estél pofára :D"


Nem estem pofára. Eddig is utáltam az egész náci bagázst és most is. Ha nem Orbán adja meg nekik a két pofont, akkor majd a népharag fogja előbb-utóbb. Nagyobbat fog szólni..."


ugye nem baj ha jól kinevettelek :)

2010. nov. 29. 02:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen még a közhiedelemmel ellentétben segítettek is a cigányoknak, sőt volt, hogy a cigányok maguk hívták oda őket! Szóval nekem nem volt sose bajom velük! Mindig ment a hisztéria keltés de most rosszkor! Egy olyan esetről sem hallottam, hogy bárkit ok nélkül bántalmaztak volna, sőt olyanról se hogy okkal! Pozitívan csalódtam bennük!

Kb. ennyi a véleményem

2010. nov. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!