Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tesztek, ha a következő...

Mit tesztek, ha a következő választáson is legalább 2/3os Fidesz győzelem születik?

Figyelt kérdés
Bár tudom, sokak fejében ez lehetetlen kategória, de azért kíváncsi vagyok, hogy ki mit tenne ezután. Belépne valami új pártba és azt erősítené? Tenne valamit érte, hogy legközelebb ez ne következzen be? Vagy továbbra is csak rinyálna egyfolytában a neten, hogy milyen szemét mindenki?
2010. nov. 29. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Utcára vonulás és tévéostrom válaszlehetőség nincs?
2010. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Könnyen meg lehet a 2/3 mert a baloldal a padlón van,onnan nagyon nehéz lesz nekik felállniuk.

200 fős lesz csak a Parlament 2014-től,ez kedvezni fog a Fidesznek mert egyéni helyekre ők az esélyesek.

2010. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én rinyálnék tovább, bár szerintem addigra már ezt is betiltják, megrendszabályozzák. Most vezetnek be egy széles körű, több 10 vagy 100 milliós bírságolási rendszert a betiltás lehetőségével az írott sajtóra és a netre is olyan semmitmondó "jogsértésekért", amibe bármi belefér. Egyébként meg reménytelennek látom ezt az országot, legalábbis arra a pár évtizedre, amíg még élek. Ha az eddig történtek nem verték ki a biztosítékot, és a FIDESZ novemberben sokkal népszerűbb lehetett, mint az áprilisi fülkeforradalom idején volt, akkor nem tudom, minek kéne még itt történnie.
2010. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megdöbbennék és ugyanúgy nem érdekelne utána, mint eddig.
2010. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetetlen.De egyébként teljesen hidegen hagy.
2010. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na ha itt mindenki ennyire érdektelen, akkor milyen jogon hőzöngtök?

Amúgy valszeg emigrálok!

2010. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt hiszem én is.
2010. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Függetlenül, hogy melyik párt van hatalmon: Az itteni kisembereket úgy és ott alázták, tiporták önérzetüket földbe évtizedek alatt, ahol csak lehet. Nézzetek körül! Rengeteg megtört, bizalmatlan, tehetetlen, csődbejutott, szerencsétlen ember van. Még akkor is, ha az ország észak nyugati (budapesti centrummal) részén, ahol nagyobb a jólét, nem vesznek tudomást erről a jelenségről. (Bocs Budapestiek nagy része!) Itt délen más a valóság....


Valami olyan magyar valóságot látok, hogy a birka, mielőtt a kést meghúzzák a torkán utoljára béget eggyet és rájön, hogy elkúrta... nem is kicsit... nagyon és azzal kilehelli utolsó lehelletét. Nézzetek magatokba! Ki hisz itt igazán? Sajátjainkat tapossuk. A fene se tudja mi kell még. Talán a teljes csőd, eladósodás, éhségláz, hogy észrevegyük, hogy milkyen birkák voltunk eddig. Itt nem pártokra hanem józan ítélőképességre volna szükség. Talán 50 év múlva lesz esély.....

2010. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20.51: Tetszett a szép, költői megfogalmazásod, bár hozzá kell tennem, hogy az 50 évvel bizonyára tévedsz. Itt minimum Mátyás király óta, a középkori magyar királyság összeomlása óta ugyanaz a szerencsétlenkedés, tragikus korlátoltság, sehova se vezető primitív torzsalkodás zajlik minden érdemi előrelépés vagy haladás nélkül. Voltak felvillanások, látványos pillanatok (lásd a monarchia prosperitása, építkezései, a Horthy-korszak konszolidációja, a Kádár-kor idillje, a rendszerváltás mámora), de valahogy mindig, minden felállásban szükségszerűen összeomlásba torkolltunk. Most is ez vár ránk, az Orbán-rezsim már csak felteszi az i-re a pontot. És mindez bizony többnyire nem a nagyhatalmak bűne, nem a zsidóké, nem a cigányoké, ahogy szeretjük áthárítani, hanem a miénk.
2010. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondoljatok,hogy lesz 4evmulva valasztas?
2010. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!