Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar gárda nem politizá...

Ha a magyar gárda nem politizál miért látom mindig a jobbikkal együtt?

Figyelt kérdés

A magyar gárda tevékenységei már megalakulásuk óta nagyon tetszettek illetve én is ismerek pár gárdistát.


Én a jobbikkal viszont úgy vagyok hogy nem érdekelnek megvannak rá az egyéni okaim (nem ,ez nem kérdés volt a gyengébbek kedvéért) .


Jóllehet függetlenek de olyan idegesítő amikor együtt látom a magyar zászlót az árpádsávos lobogót ugyebár a gárda legfőbb szimbólumát és ott az a jobbikos zászló is -.-".


Tudom ezek a dolgok mindig nagy vita tárgyai ,de ne mennyünk olyan dolgokba bele amit nem kérdeztem.


Szebb jövőt!


2010. nov. 29. 19:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
jah ok
2010. nov. 29. 20:32
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert a Jobbik és a Gárda tagjai is mind hülye faszok.
2010. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Mert akik az ország érdekeit képviselik tartsanak össze!! Szebb Jövőt!
2010. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%
Azért, mert mind2 banda egy hazug, gyűlölködő szánalomkupac. A híveivel együtt!
2010. dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

"Minden politika, fiam."

- A TANU

2010. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert testvérszervezet.
2010. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
49%

A Gárda nem politizál. Mindenkit a szövetségesének tekint, aki a Gárda céljaival egyetért és a magyar nemzet, továbbá Európa egyetemes érdekeit szolgálja, értékeit védi.

A Jobbik is beletartozik ebbe a "csoportba", ezért.

2010. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%

Nem, engem nem zavar, hogy látok egy kék alapon sárgacsillagos görénysz@rt is, amíg abból épült fel az iskolám,amíg ez a zászló szolgáltatja azt, amiért létrejött.

Visszadobom a labdát, mert ha jobbikos vagy, ez miért zavar...

Egyébként meg azért, mert a Jobbik támogatja a Gárdát legjobban, és inkább őket fogják megnevezni, mintsem az LMP-t.

Az árpádsávos zászló meg a magyarok igazi zászlaja, azt ne szégyeld, mert a nyilasok mocskolták be.

2010. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!