Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Legyen e Magyar Gárda vagy...

Legyen e Magyar Gárda vagy szünjön meg teljesen a Jobbikal együtt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
44%
Szűnjön meg a jobbikkal együtt
2009. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%
Ne szűnjön meg a demokráciában szükség van rájuk.
2009. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Sztem is szükség van ebben az országban egy olyan pártra ami hogy egy Szebb jövöt mert az a baj hogy akik most a parlamentben vannak pártok mind egyformák csak a nevük más.
2009. szept. 11. 20:50
 4/39 anonim ***** válasza:
64%
A jobbikot nem lehet csak úgy megszüntetni! A Magyar Gárda sem szűnt meg, csak átalakult... ámodozni persze lehet!
2009. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
72%
A Magyar Gárdára semmi szükség.Én ugyan nem vagyok a Jobbik híve,de majd megszünik magától is,mint a többiek eddig.Erőszakkal nem lehet egyik pártot sem megszüntetni a demokráciákban.
2009. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
59%
Liberális beállítottságú gyerek vagyok, de nem bánnám ha lenne továbbra is magyar gárda. Úgy vélem néha jól jön ha van egy olyan szervezet, aki védi a magyarokat. A média folyamatosan rossz képet festett róluk, nem csodálom, hogy az embereknek se annyira jön be. A Jobbikkal meg úgy vagyok, hogy az pozitív, hogy beszélnek tabutémákról, az viszont elég rossz, hogy sablonokban gondolkodnak/beszélnek ők is. Azt meg biztosra veszem, hogy némi fellángolás után ők is a süllyesztőbe kerülnek. Figyelemfelkeltésre jó.
2009. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Szerintem igen is szükség van rájuk. A média meg a politika probálja elnyomni mert érzi a politika is hogy veszélyben vannak mert ellenfelük van és mivel náluk van még a hatalom igy probálkoznak. De azért érdemes egy két video megosztó portál meglátogatni (jutyub) hogy vannak olyan videok amiben a gárda adományokat oszt (Wass Albert zászlóalj Sopron). A médiáról meg annyit hogy volt olyan hogy a gárda segélyt adot egy rászorulonak de a tévében csak annyi volt hogy gyors segélyt kapot egy szervezettől. Ennyit a médiáról.
2009. szept. 11. 22:05
 8/39 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem sincs szükség a magyar gárda bohóckodására.

Megosztja a magyarokat. Magyart a magyar ellen ugraszt, mint ahogy a kérésekből is kitűnik, hogy aki a gárda ellen van, az szar szemét és miért nem értjük meg hogy szükség van rá, és akkor mi nem vagyunk magyarok.

Mindenkinek joga van eldönteni mit szeretne és mit nem, akár a bal oldalra szavazni, akár a jobb oldalra, akár a jobbikra.

Ellenben senkinek nincs joga engem kevésbé magyarnak mondani mert nem támogatom a gárdát. És akkor még nincs is hatalmon a jobbik. Mi lenne ha így lenne?......

Ja és nem vagyok balos.

És ha leszavaztok várok érte indokot is.

Köszönöm.

2009. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
A Magyar Gárda nem bohockodik. Ha a magyar magyarnak valja magát attól még nem kell egyből a gárdába belépni. A gárda azért van hogy erősitse a Jobbikot meg a biztonságot. Attól hogy vki bal oldali nem kell lehurognia a Gárdát meg a Jobbikot mert a másik oldal sem hurogja le a másik oldalt
2009. szept. 12. 13:24
 10/39 Salx Narval ***** válasza:
63%
Nekem semmi bajom a gárdával. Láttam én is, az étel, ital, ruha osztogatást, itt a városomban.Igazából semmi kivetnivalót nem csinálnak.De én nem tudtam megállni, mosolygás nélkül a felvonulásukat. Főleg azok a nagypocakos nagypapák tetszettek, az elszánt tekintetükkel, nagy sodort bajuszukkal.No meg, az alakizás közbeni botlások.Ezt nem gonoszságból írom, tőlem nyugodtan maradhatnának, senkit nem bántottak eddig, csak segítettek.Ami a JOBBIK-ot illeti, ha felelős párt szeretne lenni, le kell magáról rázniuk ezt a sok agyament, balhés és gyűlölködő embert,mert különben úgy jár mint az SZDSZ.Én azt mondom, kell a jobb oldal és ha azok az emberek, örömüket lelik a katonáskodásban, miért ne tehetnék.
2009. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!