Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Változik a zászló. Mit szóltok...

Változik a zászló. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Változik a zászló.

A szent koronával semmi bajom nincs, viszont azzal hogy kik, és mik mellett az már igen.

Szerintetek?

[link]


2010. dec. 1. 20:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%

Tök mind1, ha a Jobbik keze van benne, ha ennyire elfogult vagy, és emiatt nem tudnád elfogadni akkor sajnállak.

Amúgy szerintem már itt az ideje, hogy változik a zászló, a Szent Korona nemzeti jelkép, nyugodtan szerepeljen a zászlón, jobb mint ha, egy dávid csillag lenne ott, nem?

2010. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Hát igen, mint fenn is írtam, a Szent Koronával nincs semmi bajom, és tényleg jobb mint a dávidcsillag.

De nem vagyok sem Jobbikos sem MSZP sem SzdLMP-s.

2010. dec. 1. 21:02
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
A Jobbik újra elégedetten csettinthet, a FIDESZ megint megvalósítja egy javaslatukat. (Pörzse Sándor már beterjesztette, ha jól emlékszem.) Egyébként meg nem támogatom, mert én az egyszerűség híve vagyok mindenben, így az esztétikában is. Nem kell a jelenlegi egyszerű zászlót ezzel bonyolítani. Meg bennem rossz emléket is ébreszt a címeres zászló. Volt már ilyen pár évtizede, de a végén akkor is ki kellett vágni.
2010. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Már megijedtem, hogy narancssárgát akarnak. Ne hozd rám a szívbajt, kérlek!
2010. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
vissza a középkorba, fuck yeah!
2010. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem a címeres zászló-témához szólnék, de benne van a cikkben a magzat fogantatástól való védelme. Talán csak nem egy új Ratkó-korszaknak nézünk elébe? (Persze, mondták, hogy nem lesz az abortusz megtiltva, dehát mondtak már mást is, amit nem tartottak be.)
2010. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%

"Nem a címeres zászló-témához szólnék, de benne van a cikkben a magzat fogantatástól való védelme. Talán csak nem egy új Ratkó-korszaknak nézünk elébe? (Persze, mondták, hogy nem lesz az abortusz megtiltva, dehát mondtak már mást is, amit nem tartottak be.)"


Szeretsz csecsemőket mészárolni?

2010. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
Félelmetes ez a középkori sötétség, ami a Fideszből és a Jobbikból ordít, és a leghihetetlenebb az egészben az, hogy ezt az egészet jóvá hagyta Orbán Viktor, egy olyan ember, aki 1990-ben annyira fiatalbarát, hülyeségellenes és egyházellenes volt, mint kevés másik az országban, most pedig szóról szóra másolja az USA-beli republikánusok, különösen a Bush-rezsim törvényeit.
2010. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Mindeközben csupám 1000 kilóméterrel odébb, Berlinben egy homoszexuális lehet a polgármester, és annak ellenére, hogy egy keresztény párt az országban a vezető párt, olyan szabadság van, ami még az USÁ-ban sem igen.
2010. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszik, ha ráteszik a Szent koronát, az majd megvédi őket a csalástól, az emberek földbe tiprásától? Na ne?
2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!