Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene csinálnia a...

Mit kellene csinálnia a kormánynak, hogy végre újra normális országban élhessünk?

Figyelt kérdés
Te milyen reformokat hajtanál végre?
2010. dec. 3. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Lemondania
2010. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Elöször is röviden "nem tudom".

Csak azt tudom,hogy "Ha egy renszernek tul sok paraméterét változtatjuk egyszerre a hatás ellenörzese,elemzése nélkül,akkor annak egyensúlya nem, hogy javulna romolni

fog."

2010. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

én sajnos úgy látom hogy menthetetlen a helyzet, már ami a gazdaságot illeti. nem termelünk semmit, nincs munka, az államadósság csak azért nem nőtt még gdp%80 fölé, mert nincs már aki kölcsönadjon, de a térségben, és az eu-n belül is mi visszük a prímet ezzel.

a közelben csak izlandon nagyobb az adósság, de ott is jobban megél a melós, ahogy olvasom.


szóval én passzolok, nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni, és ha valaki 20 éven belül élhető országot csinál itt, az akkora csoda lenne, hogy hivatalosan szentté lehetne avatni az illetőt.

2010. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Oktatás, oktatás, oktatás!Az újabb nemzedékekből próbálnék embereket nevelni, mert abból van kevés.
2010. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, hogy a jelenlegi kormánynak van kompetenciája, és legfőképpen erkölcsi tartása, és megfelelő moralitása ahhoz, hogy elvezesse ezt az országot, tehát el kellene húzniuk a büdös francba. Utána jöhetne egy kompetens szolidáris, erkölcsileg kifogásolhatatlan párt.
2010. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Az oktatás az nagyon is egy lehetöség, de nem csak a fiatalokat,hanem a felnöteket is.Mivel a most dolgozó generáció már rendelkezok tapasztalatokkal,amire lehet es kell

támaszkodni.Söt még a most elégge mobil nyugdijasokat is be kell vonni.Mindenkinek lehetöséget kell adni,hagyni a munkához.

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:12

Ismertem ilyen párost.Igaz 3-as volt,mert a nagymama is velük aludt.Az ok a

2010. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Amíg 53%-os a foglalkoztatási rátánk addig sok jóra ne számítsunk.

Legfontosabb ennek a növelése,de ez pokolian nehéz feladat.

Tartok tőle hogy nem is lehet megvalósítani.

2010. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

"államadósság csak azért nem nőtt még gdp%80 fölé, mert nincs már aki kölcsönadjon, de a térségben, és az eu-n belül is mi visszük a prímet ezzel."


Ez így ebben a formában nem igaz. Ausztria, Görögország, Belgium, és Németország nálunk lényegesen jobban el van adósodva.

2010. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

"Amíg 53%-os a foglalkoztatási rátánk addig sok jóra ne számítsunk.

Legfontosabb ennek a növelése,de ez pokolian nehéz feladat.

Tartok tőle hogy nem is lehet megvalósítani."


Meg lehetne, csak a külföldi cégeket kellene kihajtani.

2010. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Mit kellene csinálnia a kormánynak, hogy végre újra normális országban élhessünk?"


Melyik ország "normális", ha Magyarország nem?


Ott kezdődik a probléma, hogy értelmetlen a kérdésed.

2010. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!