Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell tennie egy kormánynak...

Mit kell tennie egy kormánynak, hogy személy szerint elégedett legyél vele?

Figyelt kérdés
A kérdésem mindenkinek szól. Egy ilyen közvéleménykutatás féleség.
2011. szept. 26. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. MUNKAHELYEK!!!!!!!! Mégpedig nem kevés...

2. a jelenlegi árak és adóterhek mellett 200 000 Ft-os minimálbér engem kielégítene (álom álom édes álom...)

2011. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Örülnék ha B kategóriás jogsival lehetne vezetni 125 köbcentis motorkerékpárt.
2011. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kivételesen azt csinálja, amivel kampányolt, hogy mi is úgy érezhessük, demokrácia van, a népakarat érvényesült, és az történik, amire szavaztunk.

...ez még a nettó 200 ezres fizunál is bizarrabb kívánság....

2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"1. MUNKAHELYEK!!!!!! Mégpedig nem kevés...

2. a jelenlegi árak és adóterhek mellett 200 000 Ft-os minimálbér engem kielégítene (álom álom édes álom...)"


És hogy képzeled el, ezekért mit kellene tenni szerinted egy rendes vezetésnek?

2011. szept. 26. 20:17
 5/19 anonim válasza:
70 ezret kapok nettóba, és még ezt is le akarják csökkenteni! + Még az ÁFA emelés! + Minden élelmiszer emelkedik. (Ha megemelték az egészségtelenebb kájákat, ezzel arányosan az egészségeseket pl.tej, sajt, gyümölcs, stb. miért nem viszik le???)Azt kérdezed mivel lennék elégedett? Ezek után nekem elég, ha csak arányosan növelnék a fizumat!
2011. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Tényleg csak annyi, hogy azt csinálja, amivel kampányolt.

Azt tudom, hogy a szegény embernek nem lesz csak úgy jobb, ezt nem lehet elvárni a kormánytól, csak annyit várok el, hogy ne hazudjanak, és ne a saját embereiknek kedvezzenek.

2011. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én azzal is beérném, hogy ha már (különböző okok miatt) nem tarthatóak bizonyos vállalások, akkor legalább a kommunikáció lenne határozott, nyílt és egyenes.

Teljesen visszatetsző ez a bizonytalan totyogás az adórendszer körül, és hozzá ez a bozasztó kommunikáció. Az egyenes beszéd az elvárható minimum lenne egy "nemzeti" kormánytól.

2011. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ez most egy burkolt zsidózás akart lenni sisak? mert akkor egyre hülyébb leszel
2011. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Monnyon le!
2011. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Média visszaszorítása, Eu visszaszorítása, nemzeti identitás növelése, egészségügy javítása, zsidó befolyás megszüntetése. Bankok visszaverése. Korrupció megszüntetése. Multik megadóztatása.
2011. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!