Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok magyarnak mikor jön már...

A sok magyarnak mikor jön már meg végre az esze és kezdeményez mondjuk egy népszavazást, hogy MAGYARORSZÁGOT SZÁMOLJÁK FEL! és csináljanak egy olyan országot, ami teljesen beolvad az EU-ba?

Figyelt kérdés

Az ország az Európai Unió magyar tartománya lenne.


Mondjuk mindenkit meg lehetne tanítani angolul és a magyar nyelvet el kellene felejteni, mert gyenge és különben sem állja meg a helyét a világban, mivel csak mi beszéljük és mi lényegében senkik vagyunk az emberiségben.


Ha belegondoltok a gazdaságunknak és a kultúránknak is nagyon jót tenne, ha felszámolnánk az elavult magyar intézményeket és hagyományokat. Nem igazán hiányoznának, mivel csak gátat szabnak a fejlődésnek és a nyugati kultúra különben is összefoglalóbb erejű lesz egész Európában.


Egy nagyon szép országot lehetne teremteni, példát mutatva a többieknek is egy idő után, hogy sokkal jobb nekünk egységes Európában élni, mindenféle idióta hagyományok és múlt nélkül, csakis a jövőre koncentrálva és arra, hogy mi mindent tudnánk elérni, ha feladunk ilyen apróságokat.


2010. dec. 9. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ezt a kérdést gondolom egy jobbikos írta! Azt hiszi,ez a liberalizmus és ,hogy milyen provokatív volt a kérdése! :D
2010. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
igen, biztos.
2010. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komolyan gondoltad ezt a kérdést, akkor 2 szóban meg tom válaszolni: hülye vagy.
2010. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést?

Mondjuk lesz egy népszavazás, mondjuk igennel szavazunk.

És akkor az unió azt mondja, nem köllesz, mert kettőn áll a vásár.

És akkor itt állunk ország nélkül.. Akkor mit csinálsz éleseszű barátom?

2010. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Hülyeség a Jobbik nem akar ez EU-ba olvadni, és már bocsánat, de ez baromság, magyarul mikor jön me a magyarok esze, hogy pusztítsák el a hazájukat? Gratulálok...Mert az EU ba forradás = Halál. Nem tudom ki vette észre, de az eu lényege az országok eltüntetése.
2010. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Még hogy feladjuk a magyarságunkat. - soha! -

Én speciel nem akarok sehova beolvadni, örülök annak hogy magyar vagyok, és büszke vagyok erre.


Ez az egyik, a másik meg hogy miből gondolod hogy kellenénk az EU-nak, az EU-nak csak felvevő piacnak kellünk, szépen lassan tönkreteszik a magyar ipart és mezőgazdaságot.

2010. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
kérdező egy mintajobbikos
2010. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jobbikos idióták, utálom a jobbikot.

Nem akarom, amit a jobbik akar, én egy Uniót akarok, ami erős európát teremt. Idióta majmok.

2010. dec. 9. 22:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Én most csak elemzek: a válaszolók többsége nem tartotta jó ötletnek, úgyhogy nagyjából kisebbségben (töredékszinten) maradtál. Erre Te mondod, hogy majmok..

Érdekes a következtetésed. Az állatkertben a majom rács mögött lát minket.... igaz, nekünk nagyobb a mozgásterünk, uniós tag lévén ma már nem csak országhatárig.

2010. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel tényleg nem lehetsz Jobbikos :D


Az Európai Unió nem egy ország, aminek tartományai vannak, hanem egy gazdasági közösség, aminek tagÁLLAMAI vannak. Ezek a tagállamok országok, nem területek. Szerencsénkre egyedül, vagy nagyon kevesekkel vagy ilyen eszement véleményen.

2010. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!