Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyesnek tartanád, hogy...

Helyesnek tartanád, hogy zsidók irányítsák Magyarországot, ha tudnád róluk, hogy nem korruptak, jól kormányoznak és az ország érdekeit is nézik?

Figyelt kérdés
Tehát nem a származás néznéd, hanem a teljesítményt?
2010. dec. 10. 09:37
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ha itt élsz, ezeket a szabályokat kell elfogadni. Ennyi.

2010. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem olvastad a kommentem: nem követem a vallást, ateista vagyok! Ja és ne te mond meg nekem, hogy mit csináljak
2010. dec. 10. 13:46
 33/39 anonim ***** válasza:

13:39


Én elfogadom és tisztelem, ha valaki keresztény - bár az ország már nem az, még ha ebben hiszel is. Nincsenek keresztény vallásgyakorlók és nem a hagyomány alakítja az államok aktuális vallását.

De ha még így lenne is, egy irányító akkor sem köteles az "államvallást" követni. Mert ha egy embertől elvesszük a szabad hit és vélemény lehetőségét, akkor miről beszélünk szabad döntések alatt? Vagy aki nem keresztény, ne akarjon jót az országnak és a népének, csak ha lemond a hitéről?

2010. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Egy zsidó veszélyes, ha túl komolyan veszi a vallását.
2010. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"Egy zsidó veszélyes, ha túl komolyan veszi a vallását."


Mert egy keresztény, egy muzulmán, vagy egy hindu nem?

2010. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

13:47


Nem kérte senki, hogy a választott vezető lemondjon a hitéről és ne kövesse azt,de ha megnézem, Magyarország már Géza ideje óta keresztény ország, annak minden vonzatával, így nem kérdés, hogy milyen értékeket kell(ene) közvetítenie elsősorban a "vezetésnek". Mindenkinek joga van a saját vallását gyakorolnia, de mindig van egy irányvonal, amelyet be kellene tartatnia, mert ha nem teszi, annak káosz a vége.

Most nem arra gondolok, hogy aki nem keresztény, az haljon meg,hanem a vallásalapú társadalmi rend megtartására célzok (pl. a család, mint fontos társadalmi alap és ami manapság igencsak meg van tépázva- talán erről nem is kell példákat írnom....ha viszont megnézem, a keresztény alapelvek többek között erre is támaszkodnak).

2010. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Vannak/voltak zsidók a Parlamentben mégis volt Karácsony,nem álltmeg a Föld forgása. A baj az,ha felülről mondják meg milyen vallást gyakorolj,mit ünnepelj. Magyarország,csak bizonyos körök közbeszédében "keresztényi",úgyhogy nincs mit megvédeni a keresztény hazán... Sokan sugalják ezeknek az ellenkezőjét. Nem is tudom mit leheten egy értelmes embernek erre reaálni...
2010. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
*lehetne reagálni. Tőlem írányíthatják robotok is az országot,ha attől tökéletesen működne...
2010. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 zozo86 válasza:
NEM NEM SOHA! Magyarországnak magyar igaz vezetőkre van szüksége! orbánt gyurcsányt meg többit bitófára és igaz magyarokat kell a helyükre tenni! minden faluba egy turul szobrot !
2010. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!