Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a magyarok (azokat...

Igaz, hogy a magyarok (azokat kivéve akik köcsögen viselkednek) az egyik legtoleránsabb nép Európában?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 18:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
általában az védi őket, akinek még nem gyűlt meg a baja velük.
2010. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

10:52

Engem már rabolt már ki két gyaníthatóan cigány származású srác. De emiatt nem ítélem el a teljes cigányságot. Hallottam már a 99-es buszon balhés, zenét bömböltető, alpári társaságot. De emiatt nem ítélem el a teljes cigányságot.

Támadt már meg gyaníthatóan nem cigány származású banda. Emiatt nem ítélem el a teljes "magyarságot". Ahogy láttam már fitalokat tagekkel telefújni egy HÉV kocsit, láttam, hogyan kötnek bele normális emberekbe, hogyan rúgnak le szemeteseket. De emiatt nem ítélem el a teljes "magyarságot".


Amúgy meg annak volt igaza, aki azt mondta, hogy kelethez képes toleránsak, nyugathoz képest nem vagyunk azok. Láttam Londont, Németországot, Svédországot, Franciaországot, és mindenhol toleránsabbak az emberekkel. Ott is megvannak a rasszista csoportok, de tőlük elzárkózik mind a politikai elit, mind az emberek többsége.

2010. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
A konzervatívok szeretik ezt hangoztatni, de természetesen nem igaz...
2010. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

amúgy toleráns vagyok

nem nézem kinek milyen a stílusa ha emo akkor legyen emo ha más akkor legyen más

ha bu.zi akkor csak lesajnálom max kinevetem


a cigányokkal más a helyzet annyi kárt okoztak már hogy nem tudom megbocsájtani nem is akarom

rászolgáltak hogy ne legyenek itt

ki kéne szavazni őket az országból :P

2010. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Kedves 20:37-es!

Pont az a rasszizmus, hogy egyes cigányok viselkedésmódja miatt ítélsz el egy komplett nációt.

Igen, a cigányoknak sokkal nagyobb hányada lop, csal, hazudik, mint más népeknél, de messze nem az összes. Képzeld, nyugaton rengeteg helyen külön a magyar tolvajokra figyelnek oda. Te vajon mit szólnál hozzá, ha téged csak azért nem engednének be Olaszországba, mert néhány idióta honfitársad már előtted ott garázdálkodott?

2010. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
36%

"Pont az a rasszizmus, hogy egyes cigányok viselkedésmódja miatt ítélsz el egy komplett nációt."


Főleg ha annak a nációnak 90% nem képes és nem is akar beilleszkedni a társadalomba,az abnormális viselkedésmódjukkal pedig maguk vívják ki a közgyűlöletet maguk ellen.


Még tavaly volt a Nézőpont intézetnek egy közvélemény kutatása Magyarországon hogy az emberek szerint létezik-e ma Magyarországon olyan hogy "cigánybűnözés".

A kutatás eredménye az lett hogy 89% mondta hogy igen létezik cigánybűnözés.


Nos,akkor miről beszélünk?....


Ezt a tényt csak a hozzád hasonló liberálisok nem vették még észre mert nem tetszik nektek hogy szemel láthatóan van olyan társadalmi probléma amiért nem a magyarokat és a többségi társadalmat lehet hibáztatni.


Látjátok hogy van cigánybűnözés,de inkább struccpolitikát fojtattok,homokba dugjátok a fejeteket hogy ne lássátok a problémát,és mi után nem látjátok,kijelentitek hogy nincs is probléma,mert mi nem látjuk.Ez után pedig megpróbáltok gusztustalan módon ferdíteni,félremagyarázni és hazudni azt állítva hogy aki látja és érzékeli a problémát az vagy hülye vagy fajgyűlölő vagy egyéb.


Ezért utálunk titeket liberálisok!


"Képzeld, nyugaton rengeteg helyen külön a magyar tolvajokra figyelnek oda."


Itt is(jó liberális módjára)ferdítessz.Nyugaton nem a magyar ember lop,hanem a Magyarországról elszármazott cigány(szinte minden esetben).


Ez ugyanaz a szitu ami nemrég volt az olaszoknál,amikor egy rakás romániából kivándorolt cigány ment Olaszországba és ott is elkezdték csinálni a szemétségeiket.Azt az olasz média először úgy közvetített hogy a román bevándorlók csináltak ezt-azt.

Ezután pedig Basescu román elnök tett kiigazítást élő adásban hogy az olaszországi bűnözők nem románok hanem romániai cigányok.

Na és ez volt az a pont ahol az olasz média már nem ferdítve román bűnözőknek nevezte hanem romániából kivándorolt cigánybűnözőknek nevezte a bűnöző cigányokat.


"Te vajon mit szólnál hozzá, ha téged csak azért nem engednének be Olaszországba, mert néhány idióta honfitársad már előtted ott garázdálkodott?"


Pont aktuális a kérdés,ugyanis nemrég volt kint az olaszoknál dolgozni egy csapattal a heggesztő ismerősöm.

Neki nem az volt a tapasztalata hogy a magyarokat annyira utálnák az olaszok.

Éppen ellenkezőleg,az olaszok szeretik a magyarokat.


A magyarokról az a kép alakult ki külföldön hogy szorgalmas és megbízható munkaerőt képviselnek ott ahol vannak.

Persze negatíve az is,hogy magyar a magyarral nagyon szemét tud lenni.

2010. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23%

"Főleg ha annak a nációnak 90% nem képes és nem is akar beilleszkedni a társadalomba"


Ezt erős túlzásnak tartom. De még ha igaz is, ez feljogosít arra, hogy a maradék 10%-ot is elítéld, csak azért, mert cigány?


"Ezt a tényt csak a hozzád hasonló liberálisok nem vették még észre"


Tisztázzuk! Nem vagyok liberális. Egyébként pedig az, hogy valamivel mindenki egyet ért, még nem jelenti azt, hogy igaz is.


"Látjátok hogy van cigánybűnözés"


Nem. Nincs.

Csak bűnöző cigányok vannak.


"de inkább struccpolitikát fojtattok,homokba dugjátok a fejeteket hogy ne lássátok a problémát"


Személyeskedünk, személyeskedünk? :D


"Ez után pedig megpróbáltok gusztustalan módon ferdíteni,félremagyarázni és hazudni azt állítva hogy aki látja és érzékeli a problémát az vagy hülye vagy fajgyűlölő vagy egyéb. "


Súlyos tévedésben élsz.

Én nem állítom, hogy a cigányok között nincs meglepően sok bűnöző. Ennek a kijelentése még nem rasszizmus. Az a rasszizmus, ha egyenlőséget vonsz a bűnözés és a cigányság között, ami viszont nem igaz.


"Nyugaton nem a magyar ember lop,hanem a Magyarországról elszármazott cigány(szinte minden esetben)."


És még én ferdítek? :D


"Pont aktuális a kérdés,ugyanis nemrég volt kint az olaszoknál dolgozni egy csapattal a heggesztő ismerősöm.

Neki nem az volt a tapasztalata hogy a magyarokat annyira utálnák az olaszok.

Éppen ellenkezőleg,az olaszok szeretik a magyarokat. "


Ez csak egy példa volt. De ha nem akarod megérteni, akkor nem is fogod.

Te dugod a fejed a homokba és nem én.


"A magyarokról az a kép alakult ki külföldön hogy szorgalmas és megbízható munkaerőt képviselnek ott ahol vannak."


Álmodj királylány!

Akkor vajon miért van kitéve egy csomó boltba Ausztriában magyarul kiírva, hogy ne lopj?

2010. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, hogy a magyarok (azokat kivéve akik köcsögen viselkednek) az egyik legtoleránsabb nép Európában?"


Szerintem minden nép toleráns, ha kivesszük azokat, akik "köcsögen viselkednek" :D

2010. dec. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Képzeld, nyugaton rengeteg helyen külön a magyar tolvajokra figyelnek oda."


mert a roma elvtársaknak mi van személyi igazolványukba írva

(ugye útlevél nem kell)

hogy Magyar köztársaság

tehát ők még szégyent is hoznak a mi felyünkre

2010. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
* fejünkre
2010. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!