Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántad akire szavaztál?...

Megbántad akire szavaztál? Vagy azt hogy, nem szavaztál, esetleg azt, hogy egyáltalán szavaztál?

Figyelt kérdés
Légyszi indoklást is!
2010. dec. 24. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem bántam meg. A többi (főleg, aki kormányra került) még rosszabb választás lett volna.
2010. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem bántam meg hogy szavaztam, és nem is csalódtam.
2010. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem bántam meg, mert a Fidesz jól végzi a dolgát, mindenféle nyomás ellenére.
2010. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, a Fideszben elég sokan csalódtak látom neked még homály van.
2010. dec. 24. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Megbántam, hogy az MSZP-re szavaztam! Soha többet nem fogok. Amit ezek művelnek a parlamentbe. Mint egy cirkusz! Ez az ajándékosztás is! Förtelem
2010. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező szerintem meg nálad van homály, de majd egyszer te is rá jössz, hogy mi a helyes irány.
2010. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlackSword ***** válasza:
58%
Nem, nem bántam meg, hogy arra szavaztam akire... Kár hogy ez a csürhe került az ország élére... Ideje lenne már kivonulniuk a köztudatból!!! (qrva sürgősen!)
2010. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A helyes irány a magánnyugdíjpénztár kifosztása, a szólásszabadság teljes eltörlése, szinte a nyugdíj teljes eltörlése? Akkor kösz de inkább maradok hülye és a helytelen utat választom.
2010. dec. 24. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit vagytok még midnig a választáson fent akadva...nem veszitek észre h felesleges elmenni?MIND ugyan azt csinálja,de nem baj:)
2010. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!