Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Küzdenél egy olyan magyar...

Küzdenél egy olyan magyar vezetés ellen, amelyik alföldi munkatáborokba kényszerítené a cigányságot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 14:15
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye. Ezek a szerveződések folyamatosan gyengülnek és egyszer erejüket fogják veszteni.


Az ENSZ és az EU már most sem ér semmit, lásd a régebben történt balkáni szerepvállalást, vagy éppen az EU esetében a szlovák nyelvtörvény, az olaszországi, szlovákiai és franciaországi cigányellenes kirohanásokat.

2010. dec. 28. 14:32
 12/49 anonim ***** válasza:
15%

Te beteg vagy kérdező. Logikai képességed a 0 körül van.


Szerintem te vagy te, vagy a százalék néküli hozzászóló az Kirájhekker tegnapról...

2010. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
0%
szerintem vagy te*, vagy a...
2010. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
63%

Én nem vagyok cigány, ahogy a családban senki.

Túlsok jó tapasztalatom sem volt a cigánysággal, egyetlen félvért ismertem, aki rendes volt.

Miért küzdenék ellene?

2010. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Már megint nem értem, hogy mi a baj velem.


Csak mondod, hogy logikátlan vagyok, hülye vagyok, zavarodott vagyok, de semmi konkrétummal nem tudsz szolgálni, csak várod, hogy a becsmérlő szavaid majd jól megzavarják azokat, akik egyetértenek velem, azokat pedig, akik már amúgy is ellenem vannak, csak még jobban feltüzeled a mocskolásoddal.

2010. dec. 28. 14:37
 16/49 anonim ***** válasza:
60%
Mi lenne, ha nem kapálóznátok, hanem a kérdés kedvéért beleélnétek magatokat abba a fiktív helyzetbe, hogy létre jön egy ilyen kormány, ami szilárdan áll, EU-tól, ENSZ-től NATO-tól FÁK-tól, függetlenül.
2010. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
22%

Logikusnak nemigazán lehet nevezni egy olyan embert, aki azt mondja, hogy az EU haldoklik, már bocs.


Mióta megvan most virágzik a legjobban, mert képes volt legyűrni a gazdasági válságot és Obamának hála egyre jobb a kapcsolatunk a világ másik vezető szövetségével, az USÁ-val.

2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

"Mi lenne, ha nem kapálóznátok, hanem a kérdés kedvéért beleélnétek magatokat abba a fiktív helyzetbe, hogy létre jön egy ilyen kormány, ami szilárdan áll, EU-tól, ENSZ-től NATO-tól FÁK-tól, függetlenül."


Köszönöm szépen. Végre egy higgadt, egészséges, értelmes ember, akivel szót lehet váltani és nem akarja egyből a másik torkát szétharapni. Ez már kultúrára vall.

2010. dec. 28. 14:41
 19/49 anonim ***** válasza:
0%

"Mi lenne, ha nem kapálóznátok, hanem a kérdés kedvéért beleélnétek magatokat abba a fiktív helyzetbe, hogy létre jön egy ilyen kormány, ami szilárdan áll, EU-tól, ENSZ-től NATO-tól FÁK-tól, függetlenül."


Rendben van, megmondjam mi történne? Kivágnának minket mindenféle szövetségből, mint cicát kakilni, visszatérne az albán életszínvonal, védővámok vennének körül minket, az egész bolygó rajtunk röhögne, ha meg megpróbálna valamilyen agyament párt ilyen diktatórikus, rasszista rendszert bevezetni Európa, a világ legcivilizáltabb részének a közepén, akkor másnapra már meg is szállná az országot a NATO vagy az USA, hogy megvédje a civil lakosságot az új kormány terrorjától. Ez történne, ti szélsőjobboldali észkombájnok. Jó lenne már, ha valami tudós feltalálna 1 időgépet és vissza mennétek a 30-as évekbe, mert a mai világban nem kivánatos személyek vagytok!

2010. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
31%

Kedves Kérdező, nekem csak két cigány ismerősöm van(két család), az egyik állatorvos, a másik nagybőgős. Nem tudom, hogy miért kellene őket bezárni akárhová is.

De ha már munkatábor, akkor az egyik dolgozna rajtad, a másik kísérné.

2010. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!