Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Küzdenél egy olyan magyar...

Küzdenél egy olyan magyar vezetés ellen, amelyik alföldi munkatáborokba kényszerítené a cigányságot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 14:15
1 2 3 4 5
 41/49 bumbi02 ***** válasza:
66%
én csak azt nem értem, miért a cigányságot? miért nem inkább a bünözöket? legyen a bünözö cigány, vagy nem cigány... gratulálok.
2010. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
bumbi02 te hol laksz?
2010. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
73%

Minden erőmmel támogatnám!

Ki a francot érdekel az EU és társai?Mióta tagok vagyunk,nehezebben élünk mi,kisemberek,kevesebb a munkahely,és Magyarország lett Európa szemetesládája.

Tervszerűen züllesztik a mezőgazdaságot,vidéken a munkalehetőség gyakorlatilag 0.

Ha sipákolnak a cigányok jogaiért,tessék,vigyék mindet a saját országukba,és pátyolgassák,szaporítsák a saját pénzükön.

A cigány munkatábornak annyi haszna is lenne,hogy kipusztulna a fajuk,mert a munka halálos méreg rájuk nézve :)

2010. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont az Alföldet tennéd tönkre?
2010. dec. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
mert ott lehet dolgozni és ha futni támadna kedve elég pici az esélye hogy menedéket talál az 1. hegyoldalba :)
2010. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 bumbi02 ***** válasza:
0%

bumbi02 te hol laksz?



ha nagyon érdekel somogy megyében...


amugy meg, te hol laksz? milyen vidéken élsz hogy te csak a cigányokat kényszeritenéd munkatáborba, az összeset, legyen az 6 éves cigánygyerek vagy 40 éves többször lesittelt cigány?? miért nem inkább az összes BÜNÖZÖT???? speciel én a bünözöket utálom nem a cigányokat.. ha egy cigány bünözik persze hogy megvetem és azt mondom menjen munkatáborba... de ha egy magyar bünözik arra is ugyanez vonatkozik.. tudod amit ti csináltok, na az a rasszizmus...hogy csak a cigányt zárjuk be..

2010. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg,hogy milyen arányban vannak cigány és nemcigány bűnözők!
2010. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
kedves bumpi én egy 13000 fős kisvárosban lakok SZABOLCS MEGYÉBEN ebből 2400 cigány. Te ott Somogyban szerintem még cigányt nem láttál szóval hagy intéljem már el úgy a cigányokat ahogy én ismerem őket. Vagy ha gondolod egyszer huppanj le ide Szabolcsba járd be a városok gettóit. Mert elárulom neked hogy Szabolcsba minden ismétlem minden városban van cigánytelep. A cigány k*rvák egész este fel alá járkálnak őket figyeli a strici akik kibeleznének ha valami bajt csinálnál az üzletébe. Éjszaka ha balhés környéken járnál a vesédet kilopnák úgy hogy 50 hajtasz a kocsival. Szóval kedves bumpi Somogyból. ez a véleményem
2010. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 bumbi02 ***** válasza:

tök mind1 milyen arányba vannak a cigány és nem cigány bünözök.. az hogy a cigányoknál nagyobb arányú a bünözök létszáma az nem azt jelenti hogy a nem cigány bünözöket védeni kellene, vagy ne kéne öket munkatáborba küldeni...ez nem felmentő ok hogy a másik többet bünözik..


és elhiheted itt somogyba is vannak cigányok. és igen ismerek olyan cigányokat akiket én is elküldenék munkatáborba, viszont ismerek nem is egy ellenpéldát... de azért mert 100ból 90 cigány bünözik nem azt jelenti hogy a maradék 10et teljesen ártatlanul munkatáborba küldd... felőlem azt a 90et utálhatod. csak az, hogyha valaki minden cigányt utál (kizárt dolog hogy ismerd mindegyiket) az a butaság jele....ezt már leirtma többször is.. azért mert a jobb oldaliaknál nagyobb arányba fordulnak elő a rasszisták és fröcskölödök mint a balosoknál, nem általánositom le az egész jobb oldalra hogy rasszisták és gyülölködöek.. csak azokra mondom rá akik olyanok is. ennyi. ezt kéne felfogni.

2010. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!