Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországna összegben...

Magyarországna összegben mennyi tartozása van? Kb.

Figyelt kérdés
Ha van,akkor mennyi idő alatt tudják ezek a majmok lecsengetni?
2010. dec. 31. 12:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Még nagyobb szégyen, hogy a világról való tájékozottságod a 0-t sem éri el. Mikor az iskolában is előkerül már általánosban ez a téma, a hírekben, tv-ben, rádióban, interneten rengeteg friss, naprakész; de régi információkat is találhatsz!



Te az már biztos hogy valami kocka fejü,turbó forumozó vagy,a tipikus idegessitő aki mindenre tudja a választ és nagy okosnak érzi magát.Kicsit vissza vehetnél az arcodból,mert elég nagy.1 Nem nézek Tv-t,mert nem vagyok kiváncsi a szennyre és a nyugalmam érdekében hanyagolom.

2 Radiot sem hallgatom,mert nem érdekelnek az 1 számos sz.ar sláger zenék.3 Újságot sem olvasom,mert mindenki mást ír.Miért ne tehetném fel itt a kérdést?Nem azért van az oldal?De az már biztos hogy te csak azért jársz ide hogy kötekedjél.Bár ilyen buzgó mocsing sza.rrágok mindenhol vannak.

2010. dec. 31. 13:18
 12/21 anonim ***** válasza:

"600 oldalnyi rizsát elolvasni"


Az első találat szövegének, a félkövér betűs bevezetésében ott van.. Jól láthatóan, értelmezhetően


Na ennyit rólad! -.-

2010. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem veszed észre te majom parádé hogy mindenki osztja az idiota kocka fejedet.Te meg mindig ide irogatsz.Menjél nézzél inkább hiradot,aztán közben verd ki Orbánra te majom.
2010. dec. 31. 13:21
 14/21 anonim ***** válasza:
:)
2010. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Csak gimnáziumba ne kerülj soha :)
2010. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Te mit magyarázol ha?2 szakmám van és egy érettségim te nyomi!De nem tudom mit is magyarázkodom neked....
2010. dec. 31. 13:35
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
13.19 Nem vetted a lapot. Általánosságban írtam, nem a tied volt a konkrét példa. 13.26 már túl vok rajta. Én az ilyen embereket nem tartom sokra mint amilyen te vagy. Igazi lúzerek. Csak a saját véleményüket tudják mell döngetve ordibálni, körül nem néznek csak hajtják a saját hülyeségüket, nem látnak a sorok között. De nem haragszom rád, megtudlak érteni. A kifogásaid vagy mentségeid (döntsd el magad) elég gyengék. Ezzel kicsit átvettem a stílusod, remélem nem baj. De szerencsére nem értjük meg egymást, nem is akarnék olyan óvodás lenni mint te :D
2010. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hm :)


Dobálózhatsz szavakkal, én legalább jól megindokoltam, amit gondolok, van egy álláspontom és igazságalapom.


Te meg csak lúzerezel meg stb..


A GYAKORI KÉRDÉSEK SZABÁLYZATA SZERINT: Ha új kérdést írsz ki, tartsd be a következőket:


"Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!"


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=%E1llamad%F3..


Tehát nekem van igazságalapom a szabályzatból is!

2010. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt van egy hozzád hasonló kérdés, hasonló válasszal :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__142..

2010. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Első, ennyi erővel azt is leírhattad volna, h 20 milliárd, ami fejenként 2 milliárdra jön ki. Ez már bonyolultabb lett volna igaz? :)"


Hogy lenne már 2 milliárd fejenként te szerencsétlen?Meg milyen 20 milliárd? Gyökér

2010. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!