Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Schiff...

Mi a véleményetek Schiff András cikkéről? Még ha valakinek ez is a véleménye, miért kell az országot lejáratni külföldön. Milyen magyar az ilyen, aki a saját vackába piszkít bele?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 2. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Magyarországnak amúgy sincs túl jó híre, szóval ezen a kicsin már nem múlik.
2011. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Schiff? Magyar? Ezzel a névvel? Ő a magyarságot nem vállalta fel. Legfeljebb származású, mert most (ha jól tudom) brit, 1979 óta nem nagyon él ebben az országban, nem a saját "vacka". Kívülről meg könnyű bírálgatni.
2011. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha az országgyűlési választásokon külföldön élőként szavazhat,akkor miért ne mondhatná el a véleményét?

Nem ő járatja le az országot,hanem a Média-törvény!

Csak emlékeztetőül: amikor Orbánt leváltotta az ország,és beléptünk az EU-ba, ő is belepiszkított a saját fészékébe. Feljelentette a Meggyesi-kormányt az EU-nál,mert az autópálya építés költségeit nem szerepeltette az államháztartási kiadások között.

Igaz,hogy a Fidesz sem szerepeltette benne, de Orbán válasza: akkor még nem voltunk EU tagok,és nem volt kötelező. Azt nem tette hozzá.hogy így kevesebb lett papíron az államháztartási hiányuk.

2011. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Véleményem szerint elég érdekes a cikkben pont most a putyini Oroszországgal párhuzamba hozni Magyarországot, mikor az előző kormány volt aki 180 fokos nyelvcsapásokkal nyalt az oroszoknak.

Lásd pl. a Nabucco vs.Kék Áramlat témát, ahol kifejezetten EU-Oroszo. "ellentétről" volt szó.


Ez pedig mégis honnan veszi?

"a toleranciaszint Magyarországon rendkívül alacsony, a rasszizmus, a romák diszkriminációja, az antiszemitizmus, az idegengyűlölet, a sovinizmus és reakciós nacionalizmus nagyon aggasztó."


Nem él Magyarországon, nem tisztje eldönteni, hogy mi az aggasztó. Inkább az ezt kiváltó jelenségek adnak okot az aggodalomra.


Persze, véleménye mindenkinek lehet, csak egyesek véleménye eljut a nemzetközi sajtóba, kialakítva az országról egy bizonyos képet másoké meg nem.

2011. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én annyira imádom, amikor külföldi nemtudomkik értékelik az itteni helyzetet, és antiszemitizmust meg minden egyebet kiáltanak, miközben a washingtoni luxuslakásában üldögél. Az ilyenek szerintem nem magyarok (és most nem az esetleges zsidó származására gondolok, mert az tökmindegy), mert ahogy a kérdező mondja, akkor nem piszkítana a saját vackába. Vannak ugyanis, akik kiköltöztek külföldre ilyen vagy olyan okból, de mégis magyarként tudnak élni, és eszükbe nem jutna a jelenleg amúgyis nem túl jó megítélésre még rádobni egy lapáttal. Huh, de nem szeretem az ilyent.
2011. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Ezek ebből élnek 1990 óta. Rasszistáznak, antiszemitáznak, fasisztáznak, ezzel próbálják a balliberális elit kizárólagos jogát a kormányzásra igazolni szemben a magyar jobboldallal.


Ugyanaz a csürhe, amelyik annak idején a zámolyi gyilkos cigányok védelmében köszönőlevelet írt Jospin francia miniszerelnöknek lelkiismeret furdalás nélkül befeketítve Magyarországot.


Jó lenne megérteni, hogy a mostani médiatörvényes műbalhé mögött ugyanezek az országot lejáratni akaró körök állnak. "Romák diszkriminációja" - komolyan hányni kell ezektől.

2011. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagy, hogy most magyar , brit, izraeli, amerikai vagy akar salvadori, de miert mondd ekkora hulyesegeket, ha nem is el itt?

A zsidoknak pont itt van a paradicsomuk. Lehet, h a gyk-n par anonim szidja oket, de en meg nem hallottam olyanrol, h az utcan zaklatnak oket.

A romakra ki sem ternek. Nekik mo. a mennyorszaguk

2011. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egy zongoraművésznek mi köze a politikához? nyilatkozzon, mint magánember, ne játssza már a megmondóember szerepét, mert nem az! Továbbá semmilyen hivatalos tisztsége nincs a politikában nem? (vagy mégis?) o.O

nem értem, hogy mit nyilatkozgat ő

2011. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Milyen magyar az ilyen, aki a saját vackába piszkít bele?"


emlékeim szerint Orbánék is külföldre szaladtak panaszkodni. Mondjuk Schiffel szemben, aki csak beszél, ők mintha EU-s támogatásokat is próbáltak volna befagyasztani...

2011. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
simán lehet köze egy zongoraművésznek politikához, miért ne lehetne? ilyen erővel visszakérdezhetnék h demjénnek,eperjesynek vagy a sok fideszt majmoló papnak meg egyházi vezetőnek(köztük zsidónak is) mi köze a politikához?
2011. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!